Zalety laserowego wybielania zębów

Zalety laserowego wybielania zębów

 

Korzystanie z metod, jakie oferuje stomatologia estetyczna, jest doskonałym sposobem na to, by pozbyć się wielu kompleksów, które dotyczą uzębienia. Dużą popularnością cieszą się zabiegi wybielające zęby, które pomagają przebarwienia. Metody są zawsze indywidualnie dostosowane do każdego pacjenta, wymagają konsultacji ze stomatologiem. W gabinetach dentystycznych wykorzystywane są różne metody, do których należy technika nakładkowa, laserowa, a także wybielanie specjalną lampą.

Duża skuteczność laserowego wybielania zębów

laserowe wybielanie zębów bielskoMetody są bezpieczne, umożliwiają cieszenie się pięknym uśmiechem. Niezwykle ważne jest, by wcześniej pozbyć się kamienia i osadu, a także wyleczyć wszystkie zęby. Do zabiegu wybielania zębów należy się odpowiednio przygotować. W przypadku, kiedy nie ma przeciwwskazań, można zdecydować się na laserowe wybielanie zębów Bielsko to miejsce, gdzie pacjenci dzięki tej metodzie mogą cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Jest ona doskonałym sposobem na to, by pozbyć się przebarwień. Polega na aplikacji preparatu wybielającego o wysokim stężeniu substancji czynnych. Laser aktywuje żel. Metoda ta daje zadowalające efekty, które utrzymują się przez długi czas. Ważne jest jednak, by stosować odpowiednią dietę. Niezbędne jest wcześniejsze wyleczenie zębów, pozbycie się ubytków próchnicowych, wymiana nieszczelnych wypełnień, a także usunięcie kamienia nazębnego. Po zabiegu obowiązuje tak zwana biała dieta, gdyż picie herbaty, kawy lub czerwonego wina może spowodować pojawienie się przebarwień. Niezwykle istotne jest także, by właściwie dbać o higienę jamy ustnej. Pomocne bywają żele, które wzmacniają osłabione przez wybielanie zęby. Metoda jest bardzo szybka i skuteczna. Nie mogą jednak z niej korzystać osoby, które zmagają się z nadwrażliwością zębów. Wykorzystanie lasera jest skutecznym sposobem na to, by usunąć przebarwienia i plamy z zębów. Laseroterapia jest stosunkowo nową metodą, która daje długotrwałe efekty.

Skutecznie pozbywa się znajdujących się na zębach barwników, które sprawiają, że są one pożółkłe. Dużą zaletą tej metody jest krótki czas zabiegu. Jest bardzo szybka, wykorzystuje się do niej specjalistyczny sprzęt. Pod wpływem wiązki lasera żel nałożony na zęby jest aktywowany. Osoby, które marzą o pięknym i śnieżnobiałym uśmiechu, mogą odwiedzić stomatologa i skorzystać z zabiegów stomatologii estetycznej, które szybko i skutecznie pozbywają się niedoskonałości. Jednym z nich jest wybielanie poprzez zastosowanie lasera, które daje pozytywne efekty.