Wakacje w Jastrzębiej Górze były udane

Wakacje w Jastrzębiej Górze były udane

Stwierdziłam, że muszę wyjechać na parę dni. Miałam ostatnio ciężki czas. Dużo obowiązków zawodowych i już na prawdę sama po sobie czułam, że potrzebuję  odpoczynku. Lubię odpoczywać nad morzem i postanowiłam tam właśnie wyruszyć. generalnie nie do końca wiedziałam gdzie mam jechać ale w trakcie rozmowy z przyjaciółką podsunęła mi ona pomysł. Kaśka była w tym roku nad morzem w lipcu i wróciła ze swojego urlopu bardzo zadowolona. Sporo opowiadała nam w pracy o hotelu i miejscowości, w której była. Postanowiła przesłać mi namiary na hotel, w którym spędzała swój urlop. Sporo o nim opowiadała i wróciła ze swoich wakacji bardzo zadowolona.

Pojechałam odpoczywać do hotelu nad morzem

hotel z Jastrzębiej GórySpodobały mi się zdjęcia hotelu. Dostałam od przyjaciółki nazwę a także wiedziałam w jakiej znajduje się miejscowości. Postanowiłam zobaczyć sobie go jeszcze w Internecie. W dzisiejszych czasach fajne jest to, że można zarezerwować swój pobyt nie wychodząc z domu. Nie trzeba nawet nigdzie dzwonić wystarczy w przez Internet wybrać odpowiedni termin i już mamy zapewniony nocleg. Zdecydowałam się na polecony hotel. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Był przytulnie urządzony i znajdował się w pięknej lokalizacji. Pokoi było sporo i można było przy rezerwacji zaznaczyć sobie jaki chce się mieć widok. ja wybrałam widok na morze. Uwielbiam morze, zawsze chętnie nad morzem odpoczywam i ładuję swoje baterie. Hotel z Jastrzębiej Góry był strzałem w dziesiątkę. Czułam się w nim bardzo dobrze. Właściciele, którzy go prowadzili byli bardzo uprzejmi. Zapewniali tez sporo dodatkowych atrakcji dla swoich gości. Zdecydowałam się skorzystać z kilku zabiegów spa. Wystarczyło, ze na miejscu z jedno dniowym wyprzedzeniem zaznaczyłam jakie zabiegi mnie interesują. Jedzenie serwowane w hotelowej restauracji było bardzo smaczne. Zawsze kiedy jestem nad morzem lubię jeść ryby i owoce morza. Wszystko było świeże i naprawdę pięknie podane. Zdecydowałam się na tygodniowy urlop w poleconym hotelu i pogoda przez wszystkie dni mi dopisała. 

Wracałam do Warszawy wypoczęta i opalona. Poznałam nawet kilka osób z Warszawy, które tak jak ja spędzały w Jastrzębiej Górze swoje urlopy i ładowały tak jak ja baterie. Kiedy spotkałyśmy się z przyjaciółką w pracy podziękowałam jej za namiary na hotel. Stwierdzała, że na pewno jeszcze nie raz będę chciała tam pojechać. Na prawdę czułam się po tym tygodniu bardzo zrelaksowana i wypoczęta. Człowiek co jakiś czas musi zadbać o swoje zdrowie psychiczne żeby mieć siłę na wykonywanie służbowych obowiązków i dla swojego dobrego samopoczucia.