Usługa barmańska na różne imprezy

Usługa barmańska na różne imprezy

 

Tak się składa, że za miesiąc moi rodzice obchodzą 50 rocznicę ślubu. Za nimi 50 lat życia w zgodzie, w szczęściu i nieszczęściu, w zdrowie i w chorobie i z trójką dzieci. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy z rodzeństwem, to znaczy z moją siostrą i bratem zorganizować im wielkie przyjęcie z tej okazji. W końcu taka okrągła rocznica to nie przelewki i naprawdę powód do świętowania. 

Barman rozrusza tą imprezę

usługi barmańskie w WarszawiePostanowiliśmy poszukać odpowiedniego miejsca na to przyjęcie. Trochę porozglądaliśmy się po różnych salach, restauracjach, czy kawiarniach. Patrzyliśmy, które miejsce najbardziej się na da. Zdecydowaliśmy się na małą, przytulną salę. Urocze miejsce, z którym rodzice mają wspaniałe wspomnienia. Wiedzieliśmy więc, że sala na pewno im się spodoba. Z jedzeniem też poszło bardzo łatwo. Znaliśmy rodzaj i smak kuchni z tej sali, więc byliśmy pewni, że jedzenie będzie smaczne i świeże. Zostały nam do załatwienia jeszcze kilka innych rzeczy, jak na przykład muzyka, ale tym zajmie się sam nasz brat, bo jest lepiej zorientowany. Natomiast moja siostra wpadła na jeszcze inny pomysł. Powiedziała, że musimy znaleźć jakieś dobre usługi barmańskie w Warszawie i załatwić coś takiego na te imprezę. Ja na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale szybko zmieniłam zdanie, jak tylko zobaczyłam zdjęcia przeróżnych drinków, którzy Ci barmani są w stanie zrobić i serwować naszym gościom. Razem z siostrą usiadłyśmy przed laptopem i zaczęłyśmy szukać najlepszych możliwych propozycji. Nie sądziłam, że na rynku jest teraz taki wybór, jeżeli chodzi o takie usługi. Nam zależało, aby znaleźć naprawdę dobrego barmana w dość fajnej cenie, bo nie ukrywam, że to i tak było poza naszym budżetem. Całe szczęście, że to też poszło nam dosyć sprawnie i szybko. Porównaliśmy opinie w internecie, pooglądałyśmy galerię zdjęć z jego drinkami i wybrałyśmy wspólnie jednego z nich. Młody, zdolny chłopak, który miał naprawdę spore doświadczenie w tym temacie, więc byłyśmy pewne, że sobie świetnie poradzi na naszym przyjęciu.

Jak nadszedł już dzień imprezy i rodzice zobaczyli, co udało nam się dla nich zorganizować, to aż się wzruszyli ze szczęścia. Byli kompletnie zaskoczeni i widać było, że się tego nie spodziewali. Barman, natomiast spisał się rewelacyjnie! Wszystkim gościom serwował przepyszne, wyszukane drinki, a dla moich rodziców przygotował coś naprawdę niezwykłego. Specjalne drinki, dzięki którym mogli się poczuć jeszcze bardziej wyjątkowi. Impreza naprawdę udała się w 100% i mam nadzieję, że każdy się dobrze bawił.