Szkolenie na wagę złota

Szkolenie na wagę złota

Prowadzę swoją firmę, która jest ściśle związana z IT. Jest to bardzo rozwojowa gałąź biznesu, która cały czas brnie do przodu i na którą jest cały czas zapotrzebowanie. W dobie dzisiejszych czasów, kiedy dosłownie wszędzie ma miejsce pełna cyfryzacja jest ciągłe zapotrzebowanie na działania mojej firmy. Jednak ja dokładałam wszelkich starań, aby moi pracownicy z niczym nie zostawali w tyle

Dobry, to znaczy wyszkolony programista

szkolenie dla programistówU siebie w firmie często organizuje szkolenia dla pracowników poszczególnych działów. Bardzo zależy mi na tym, aby byli cały czas zmotywowani do pracy, ale też organizuje im szkolenie, które pomagają im podnosić kwalifikacje. Dla mnie kluczową sprawą jest inwestowanie w umiejętności pracownika, w jego ciągły rozwój. Bez pracowników moja firma była nie istniała ani by się nie wybiła. Dlatego jednym z moich najistotniejszych działań jest szkolenie dla programistów. Nie ma dobrej firmy IT bez świetnych, najlepszych programistów. O swoich mogę śmiało tak powiedzieć. Są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z tego świata, a niektórzy z nich się nawet do nich przyczyniają. Jestem ogromnie dumny, że mam takich ludzi w swoim zespole. Ludzie, którzy na każde kolejne szkolenie idą z uśmiechem na twarzy i głodni wiedzy. Cały czas są coraz wyżej i wyżej. Szkolenia prowadzą im wybitni specjaliści z branży, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami w tej dziedzinie, a teraz chcą podzielić się swoją wiedzą. Moją firmę napędzają świetni programiści, więc nie oszczędzam na nich. Staram się im zapewnić świetne warunki pracy, godziwe wynagrodzenia, mnóstwo konkursów – ogółem czego dusza zapragnie. Kiedy spotykam się z innym biznesmenami, to często pada pytanie o mój sukces i zawsze odpowiadam to samo – zadowoleni i wykwalifikowani pracownicy, to gwarancja sukcesu, a koszt wydany na takie kursy, czy szkolenia zwróci się nawet trzykrotnie. Dlatego zawsze trzeba wierzyć w ludzki potencjał i w niego pokładać. To też wpłynęło na postrzeganie mnie, jako pracodawcy, dla którego nie są najważniejsze pieniądze, a ludzie. I to jest dla mnie kluczowe. 

Cieszę się, że udało mi stworzyć firmę, która jest właśnie tak postrzegana na rynku. Jako firma, która na pierwszym miejscu stawia człowieka, a nie pieniądze. Moja droga do sukcesu, to właśnie szkolenia, w których często sam uczestniczę, aby samemu móc się podszkolić. Ważne jest też to, że moi pracownicy sami chętnie idą na takie szkolenie, bo to znaczy, że są one na odpowiednim poziomie i odpowiedni ludzie je prowadzą.