Swoich pracowników do Niemiec wysyłam busem

Swoich pracowników do Niemiec wysyłam busem

Prowadzenie dużej firmy budowlanej to ogromna odpowiedzialność. Zatrudniając pracowników trzeba o nich zadbać pod każdym względem. Jako szef takiej właśnie firmy mam na uwadze przede wszystkim zapewnienie moim ludziom pracy. Muszę zatem nieustannie szukać inwestorów, którzy zlecą mojej firmie wykonanie prac budowlanych. Praca to jedno, a bezpieczeństwo jej wykonywania to drugie. O tą kwestię również muszę zadbać i dotyczy się to również kwestii dotarcia na miejsce wykonywania zlecenia.

Współpracuję z firmą oferującą błyskawiczne przewozy

błyskawiczny przewóz osób busem do niemiec z wrocławiaChcąc zapewnić moim pracownikom uczciwe zarobki muszą szukać kontrahentów również poza granicami Naszego kraju. To konieczne, bo na samych krajowych zleceniach nie dałoby rady tego wszystkiego utrzymać. Swoich ludzi najczęściej wysyłam do pracy do Niemiec, bo właśnie stamtąd mam najwięcej zleceń zagranicznych. Z Wrocławia do Niemiec jest całkiem blisko, więc możemy jeździć tam na dni robocze a na weekend wszyscy wracają do domu. Moja firma ma siedzibę właśnie w stolicy Dolnego Śląska i dzięki temu jest mi łatwiej pozyskiwać niemieckich kontrahentów. W każdym razie w delegację wyjeżdżamy zorganizowanym transportem. Korzystam z usług firmy, która zapewnia nam błyskawiczny przewóz osób busem do Niemiec z Wrocławia i oczywiście w drugą stronę również. Mechanizm jest bardzo prosty. Wyjeżdżamy w delegację całą załogą w niedzielę w nocy a do domów wracamy w nocy z piątku na sobotę. Więc dwa dni w tygodniu moi pracownicy mogą spędzić ze swoimi rodzinami co ma bardzo duże znaczenie dla ich komfortu psychicznego. Z firmą, która oferuje nam przewozy mam podpisaną umowę długoterminową. Wynegocjowałem bardzo dobrą stawkę, ale najważniejsze jest to, że transport jest naprawdę błyskawiczny. Z Wrocławia do wschodnich Niemiec jedziemy kilka godzin, więc podróż nie jest męcząca. Po drodze można się wyspać i dzięki temu rano w poniedziałek możemy od razu ruszać do pracy. Bus, który nas przewozi rozwozi wszystkich bezpośrednio do swoich domów, co też wiele wszystkim ułatwia.

Organizując moim pracownikom transport we własnym zakresie wiem, że zapewniam im bezpieczny i komfortowy przewóz z domu do miejsca pracy w Niemczech. Uważam, że to uczciwe rozwiązanie, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że moi pracownicy muszą dotrzeć w delegację na własną rękę. A jak już wspomniałem na początku priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo moich pracowników oraz zapewnienie im ciągłości pracy. I to wszystko jak na razie udaje mi się osiągnąć dzięki współpracy z naprawdę dobrą firmą transportową.