Sprawdzone prezenty ze sklepu z zabawkami

Sprawdzone prezenty ze sklepu z zabawkami

Wybór zabawek wspierających rozwój dziecka jest dla wielu rodziców trudny, gdyż wymaga przygotowania i przeczytania kilku wartościowych artykułów na temat rozwoju dzieci, a następnie samodzielnego przeszukiwania okolicznych sklepów, aby znaleźć te same zabawki lub podobne produkty, które będą stymulować potrzebny obszar, a przy okazji przypadną do gustu każdemu maluszkowi. Zazwyczaj są to zabawki, które pamiętamy z naszego dzieciństwa, jednak półki sklepowe uginają się także od nowości, które warto poznać.

Dobre sklepy z zabawkami

sklep z zabawkami GdyniaKlasyki, które wciąż bawią i uczą ma każdy dobry sklep z zabawkami Gdynia ma na swojej mapie kilka takich miejsc. Najważniejsze żeby je odnaleźć. Zazwyczaj już po pierwszej wizycie można poznać miejsca z sercem do dzieci. Bardzo często na półkach obok cymbałków, drewnianych układanek i grzechotek można znaleźć takie nowości jak pianinka z wgraną muzyką poważną lub jeździki z możliwością wgrania własnej muzyki. Układanki dla dzieci natomiast stały się kartonowymi kolorowankami, kilkuelementowymi miękkimi dywanami z pianki, które z łatwością można dopasować do zainteresowań dziecka i jego wieku. Prawdziwym hitem, który można podać już nawet kilkumiesięcznemu maluchowi są kolorowe kubełki, które można ustawiać jeden na drugim, aby powstała wieża, natomiast po zabawie złożyć w jedno niewielkie wiadereczk0 z uchwytem do przenoszenia. Nieco starszy maluch może dzięki nim poznać kolory. A kiedy już będzie bezbłędnie podawać zielony kubełek, można poznać pojęcie większego i mniejszego elementu. Każde dziecko doceni także pluszaka, który przemawia głosem rodzica nagranym dzięki zamontowanemu mikrofonowi. A to tylko początek listy umiejętności współczesnych maskotek, które dzięki sprytnym kieszonkom kryją w sobie urządzenia ułatwiające życie zarówno rodzicom, jak i właścicielom pluszaka; od popularnego napędu szumiącego aż po projektor rzucający subtelne światło niezbędne podczas nocnych interwencji w łóżeczku.

Dla rodziców cierpiących na brak czasu na doszkalanie się w temacie lub mających wątpliwości odnośnie kilku zabawek jest jeszcze jeden ratunek. Zazwyczaj pracownicy sklepów z zabawkami znają się na temacie i bardzo chętnie pomagają wybrać odpowiednią zabawkę stymulującą potrzebny obszar rozwojowy. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że pracownik sklepu poleci produkt, który będzie dostępny od ręki, a więc uratuje każdego poszukującego prezentu na ostatnią chwilę. Bardzo często można też liczyć na pomoc w znalezieniu tańszej zabawki z podobnymi funkcjami.