Smaczne krajowe krówki ślubne

Smaczne krajowe krówki ślubne

Organizacja wesela wymaga zakupu wielu dodatków. Krówki to słodycze najchętniej zamawiane przez nowożeńców na uroczystość zaślubin. Krajowe słodycze odznaczają się wyjątkowym smakiem i są pięknie zapakowane. Wybór popularnych ciągutek jest na tyle duży, że każda para młoda może zamówić dowolne krówki w dedykowanym opakowaniu ze specjalnie zaprojektowanym nadrukiem. Miłą niespodzianką dla gości będą krówki w pamiątkowych papierkach, czekające na stołach weselnych. Różne kształty i smaki można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Najtańsze ciągutki weselne z lokalnych manufaktur

krówki ślubneWyrób krówek jest tradycją w wielu regionach kraju. Od dziesięcioleci wyjątkowy smak ciągutek zachwyca młodych i starszych konsumentów. Krówki ślubne można zamówić w różnych, spersonalizowanych opakowaniach. Oryginalne papierki dostępne są w wersji jednostronnej, z nadrukiem po zewnętrznej stronie oraz w wariancie dwustronnym. W ostatnim przypadku ciągutki można zamówić np. z dedykacją lub życzeniami od państwa młodych. Wybór papierków ozdobnych jest bardzo duży. Państwo młodzi zmawiając krówki na ślub mogą poprosić o zaprojektowanie opakowania według gotowego szablonu lub dostarczyć własny wzór. To własnie elastyczna forma zamawiania ciągutek decyduje o tym, że należą one do najchętniej wybieranych słodyczy weselnych. Plusem krówek jest to, że mają długi termin przydatności do spożycia. W odróżnieniu od czekoladek, nie brudzą ubrań. Na weselach jest to szczególnie istotne. Najczęściej rozpuszczające się słodycze mogą niechcący zabrudzić ubrania gości. Tymczasem krówki są bardzo bezpieczne i estetyczne. Także w rękach najmłodszych uczestników wesela, w przypadku dzieci, nie ma obawy zabrudzenia ubrań. Nowożeńcy decydują się na wybór krówek weselnych także ze względu na ich wyjątkowo niski koszt. Przy zakupie większej ilości, np. kilku kilogramów, mamy pewność, że dla wszystkich gości wystarczy tych wybornych łakoci. Można je położyć na stole lub rozdawać jako upominek wraz z małymi paczuszkami.

Prezenty dla gości weselnych są tradycją od wielu lat. Niebanalnym sposobem na obdarowanie uczestników wesela, są krówki od państwa młodych. Pięknie zapakowane, ozdobione ciekawą grafiką, ciągutki królują na stołach weselnych. Można zamówić papierek z jednostronnym nadrukiem lub z dwustronnym. Po wewnętrznej stronie umieszczana jest pamiątkowa sentencja, podziękowanie dla gości za pojawienie się na ślubie lub inne napisy, np. wierszyki okolicznościowe. Każda krówka smakuje na ślubie wyśmienicie.