Ścianka akustyczna w twoim studiu!

Ścianka akustyczna w twoim studiu!

Zacisze domowe czy miejsce pracy nie zawsze oferuje nam tyle spokoju ile byśmy chcieli. Nadmiar hałasu nie pozwoli nam się zrelaksować i skupić na naszej pracy, co powoduje spadek naszej efektywności i zadowolenia z poziomu życia. Przyczyn hałasu może być wiele: sąsiad, który bardzo lubi afiszować się ze swoim gustem muzycznym, nieprzerwane rozmowy prowadzone przez pracowników lub bawiące się dzieci. Montując ściany dźwiękoszczelne możesz oszczędzić sobie tego problemu.   

Zalety ścianek akustycznych

ścianki akustyczne - WarszawaŚcianki dźwiękoszczelne świetnie sprawdza się w domu – w szczególności polubią je kinomaniacy i początkujący muzycy. Docenią je także osoby pracujące zdalnie oraz młode mamy, którym hałasy mogą przeszkadzać w zajmowaniu się dzieckiem. Dzięki temu stworzymy przestrzeń, w której możemy komfortowo się czuć i przebywać. Ścianki akustyczne – Warszawa to świetny wybór i gwarancja dobrej jakości. Hałas maszyn i rozmowy współpracowników mogą działać na nerwy, obniżać koncentrację i naszą efektywność. Ścianki akustyczne nie zabierają wiele miejsca oraz są estetyczne. Oferowane na rynku produkty wpasują się do każdego biura. Ścianki akustyczne sprawdza się w biurach, ale także w studiach nagraniowych oraz salach konferencyjnych, gdzie nie pozwolą wedrzeć się żadnym niepożądanym dźwiękom. Szklane ścianki akustyczne optycznie powiększa pomieszczenie. Dzięki temu, że są przezroczyste i przepuszczają światło pracownik nie poczuje się przytłoczony w pomieszczeniu. Ponadto wiele firm oferuje ozdabianie ich folią ozdobną. Jej wzór możemy wybrać z przygotowanego przez firmę portfolio, zaprojektować sami, nanieść logo firmy, imię i nazwisko pracownika, nazwę działu, itp. Ściany mogą być dopasowane wielkością do indywidualnej potrzeby klienta. Szkło w nich zastosowane może być w wersji przeźroczystej lub matowej. Dobrą izolacją akustyczną szczycą się ściany z płyt kartonowo – gipsowych oraz te z pustaków z ceramiki poryzowanej.  

Ściany akustyczne zapewniają niezbędną ciszę i spokój, naturalne oświetlenie oraz optycznie powiększają przestrzeń. Szklane ścianki akustyczne są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy je umyć i wypolerować! Wszystkie szklane ścianki są tworzone na wymiar pod klienta. Dzięki możemy stworzyć ściankę pasującą do każdego miejsca. Wysoka przepuszczalność światła, sprawia że do pomieszczenia wpada go więcej, a ono w samo w sobie nie staje się ponure i klaustrofobiczne. Może to też zadziałać w druga stronę – mały, ciemny pokój stanie się optycznie większy, jasny i otwarty.