Profesjonalny serwis rolet zewnętrznych

Profesjonalny serwis rolet zewnętrznych

Od lat prowadzę mały sklepik z pamiątkami przy jednej z chętnie odwiedzanych ulic w Warszawie. Z przykrością muszę stwierdzić, że z roku na rok czuję coraz większą obawę o swój interes. Pomimo wszechobecnego rozwoju nie widzę, żeby na ulicach było bezpieczniej, a czasem mam wręcz przeciwne wrażenia. Zwłaszcza młodzież coraz mniej szanuje dorobek innych, przez co my, drobni sklepikarze jesteśmy narażeni na różne akty wandalizmu z ich strony. Wśród moich znajomych po fachu już kilka razy miały miejsce włamania i kradzieże, które bardzo ciężko jest później odrobić.

Błyskawiczna naprawa rolet zewnętrznych w Warszawie

serwis rolet zewnętrznych warszawaW ubiegłym roku w promieniu jednego kilometra od mojego sklepiku miały miejsca aż trzy włamania do podobnych lokali. W wyniku tych zdarzeń dwóch znajomych musiało zamknąć interes, ponieważ koszty naprawy i ponownego zakupu towaru przekraczały ich możliwości. Bojąc się, że może spotkać mnie podobny los wykupiłem specjalne ubezpieczenie od kradzieży, które nie było tanie, ale dawało mi komfort psychiczny. Pośrednik ubezpieczeniowy podkreślał mi jednak wielokrotnie, że żeby ubezpieczenie zadziałało muszą za każdym razem zamykać sklep i zabezpieczyć go antywłamaniowymi roletami zewnętrznymi. Tak też robię, jednak w zeszłym miesiącu chcąc zamknąć sklep okazało się, że roleta zacięła się i nie chce się opuścić! Wiedziałem, że jeśli tak ją zostawię i dojdzie do włamania nie dostanę nic z mojej polisy. Muszę przyznać, że w pierwszej trochę chwili spanikowałem, ale na szczęście okazało się, że jeśli chodzi o serwis rolet zewnętrznych Warszawa ma bardzo bogatą ofertę firm zajmujących się takimi sprawami, więc szybko znalazłem na jednej ze stron internetowych właściwy numer do firmy mającej najlepsze opinie. Zadzwoniłem, podałem adres mojego sklepu i już po 30 minutach fachowiec zajmował się moją uszkodzoną roletą. Usterka nie była na szczęście poważna i już godzinę po zgłoszeniu roleta była sprawna, a ja w spokoju mogłem wrócić do domu i zdążyłem nawet na wieczorny mecz naszej reprezentacji.

Następnego dnia kiedy otwierałem sklep na ulicy było wielkie poruszenie. Okazało się, że dwa sklepiki z pamiątkami zostały okradzione! Złodzieje wybrali te lokale, w których można było łatwo wybić szybę. Zdałem sobie wtedy sprawę, że tylko dzięki błyskawicznej reakcji serwisu i naprawie mojej rolety nie podzieliłem losu kolegów, ponieważ sklep z niedomkniętą roletą byłby wręcz wymarzonym celem dla złodzieja. W tym momencie doceniałem każdą złotówkę, jaką kiedykolwiek wydałem na moją roletę antywłamaniową i wczorajszą usługę serwisową.