Prezent w postaci rysowanego portretu

Prezent w postaci rysowanego portretu

Moi rodzice będą obchodzić w tym roku trzydziestą rocznicę ślubu. Razem z rodzeństwem szykujemy dla nich w ramach prezentu przyjęcie- niespodziankę, na które zaproszeni zostali najbliżsi oraz przyjaciele. Poza tym przyjęciem, chciałam jeszcze dać rodzicom coś od siebie. Długo nie mogłam wymyślić żadnego prezentu, aż w końcu koleżanka powiedziała mi o możliwości zamówienia obrazu. Od razu pomyślałam, że byłaby to wspaniała pamiątka. Odszukałam wspólne zdjęcie rodziców i postanowiłam zlecić je komuś do narysowania.

Portret na rocznicę ślubu

karykatury portretyKażda okrągłą rocznica ślubu jest wspaniałą okazją do świętowania i docenienia danego związku. W tym roku trzydziestą rocznicę obchodzić będą moi rodzice i będziemy świętować z całą rodziną. Na taką okazję warto mieć w zanadrzu jakiś wyjątkowy prezent. My robimy z rodzeństwem przyjęcie dla rodziców, a także każdy z nas szykuje coś od siebie. Ja po długich poszukiwania zdecydowałam się na zamówienie dla rodziców ich portretu, rysowanego przez jakiegoś zdolnego artystę. Musiałam go jednak najpierw znaleźć. Wpisałam więc w przeglądarkę internetową hasło karykatury portrety i znalazłam kilka ciekawych stron artystów z bogatym portfolio. Znalazłam osobę, która mieszka najbliżej mnie i zleciłam narysowanie portretu. Początkowo miałam w planach karykaturę, ale ostatecznie zdecydowałam się na realistyczny portret, bo wiem, że moi rodzice gustują właśnie w takich. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, portrety na zamówienie cieszą się ogromną popularnością. Wielu artystów ma tyle zleceń, że ciężko im się czasami wyrobić z ich terminową realizacją. Ludzie w dzisiejszych czasach coraz bardziej doceniają ludzką pracę, sztukę oraz to, że w coś wkładamy własny czas oraz serce. Duże znaczenie dla popularności portretów na zamówienie ma też fakt, że stajemy się coraz zamożniejsi. Prace wykonywane przez artystów, ze względu na czas oraz materiały, jakie są potrzebne, nie są zbyt tanie. Jednak mają w sobie ogromną wartość i są czymś naprawdę wyjątkowym. Wielu artystów bardzo dobrze zarabia na swojej pasji.

Jeżeli nie mamy pomysłu na prezent dla naszych najbliższych, to ciekawym rozwiązaniem może być obraz na zamówienie. Może to być obraz malowany farbami albo rysunek. W tym drugim przypadku największą popularnością cieszą się portrety. W Polsce jest mnóstwo artystów, którzy wykonują portrety ze zdjęć i to w przeróżnym stylu. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Tak zrobiłam właśnie ja i zamówiłam portret moich rodziców, który podaruje im z okazji trzydziestej rocznicy ślubu.