Potrzebowaliśmy wykonać instalację elektryczną

Potrzebowaliśmy wykonać instalację elektryczną

Kilka tygodni temu kupiliśmy z żoną mieszkanie do całkowitego, generalnego remontu. Teraz zaczęliśmy powoli je remontować, tak aby do przyszłego roku móc się do niego wprowadzić. Jedną z pierwszych rzeczy, które musieliśmy zrobić w pierwszej kolejności była nowa instalacja elektryczna, ponieważ poprzednia była już tak stara i zniszczona, że do niczego się nie nadawała. Musieliśmy więc znaleźć elektryka, który będzie specjalistą od projektowania i montażu instalacji elektrycznej i się tym zajmie.

Kto w Krakowie zajmie się instalacją elektryczną?

instalacje elektryczne w krakowieDopiero niedawno wprowadziliśmy się do Krakowa i nie wiedzieliśmy, gdzie będziemy mogli tu znaleźć jakiegoś zaufanego i rzetelnego elektryka, który zajmie się wykonaniem instalacji elektrycznych w naszym mieszkaniu. Na szczęście mieliśmy tutaj znajomych, którzy mieli doświadczenia pod tym względem. Jedna znajoma powiedziała, że jeśli interesują nas instalacje elektryczne w krakowie, to musimy skorzystać z usług tego elektryka, którego nam poleca. Dała nam ona namiary na firmę energetyczną, która zajmowała się także wykonywaniem instalacji elektrycznych w Krakowie i okolicach. Dowiedzieliśmy się od niej, że jest to bardzo renomowana i polecana firma energetyczna, która zatrudnia samych najlepszych specjalistów i wykonują świetnej jakości instalacje elektryczne. Ona sama korzystała z ich usług przy remoncie swojego mieszkania i jest bardzo zadowolona, ponieważ wykonali oni instalacje elektryczną bardzo szybko i sprawnie, a do tego w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Zapewniła mnie ona, że mają oni bardzo konkurencyjne ceny na rynku, a w dodatku dojazd do klienta mieszkającego na terenie Krakowa jest całkowicie darmowy. Takie warunki bardzo nam odpowiadały, dlatego zdecydowaliśmy się z żoną skorzystać z usług tej firmy energetycznej i wykonać u nich instalacje elektryczną do naszego mieszkania. Jak się już wkrótce przekonaliśmy, to był świetny wybór, z którego byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim nie musieliśmy zbyt długo czekać.

Mimo iż trwał sezon na remonty, to mieli w tej firmie bardzo szybkie terminy i umówiliśmy się z nimi już na następny dzień. Na pierwszym spotkaniu elektryk wykonał dla nas projekt instalacji elektrycznej, który już kilka dni później przesłał nam do akceptacji. Wykonując projekt instalacji elektrycznej elektryk wziął pod uwagę wszystkie nasze prośby i sugestie, z czego byliśmy bardzo zadowoleni i od razu zaakceptowaliśmy projekt instalacji elektrycznej bez żadnych dodatkowych poprawek. Już po 2 tygodniach była ona gotowa.