Poszukiwania kancelarii prawnej z Malborka

Poszukiwania kancelarii prawnej z Malborka

Od pewnego czasu miałam problem z byłym mężem, który przestał płacić alimenty na dzieci po rozwodzie. Początkowo myślałam, że może po prostu zapomniał puścić przelew, ale szybko zorientowałam się, że on po prostu nie chciał płacić. Było mi ciężko samej poradzić sobie z trójką dzieci, dlatego uznałam, że założę mu sprawę w sądzie. Wiedziałam jednak, że nie poradzę sobie z tym samodzielnie. Potrzebowałam pomocy prawnika, który w moim imieniu napisałby odpowiednie pisma i przygotował mnie do rozprawy.

Znalazłam doświadczoną kancelarię prawną

kancelaria prawna z malborkaPotrzebna mi była doświadczona kancelaria prawna z Malborka. Na szczęście z pomocą koleżanki bardzo szybko znalazłam odpowiednie miejsce. Wybrana przeze mnie kancelaria specjalizowała się w prawie cywilnym oraz rodzinnym i opiekuńczym. Wiedziałam, że mają bardzo duże doświadczenie w sprawach związanych z alimentami i z pewnością będą mogli mi tam pomóc. Biuro tej kancelarii znajdowało się praktycznie w samym centrum Malborka, blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam problemów z tym, żeby tam dotrzeć. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona również szybkimi terminami oczekiwania na spotkania z prawnikami. Zadzwoniłam na podany na ich stronie numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z prawnikiem już na następny dzień. Zostałam poproszona o przyniesienie wszystkich dokumentów związanych ze sprawą, tak aby prawnik mógł się z nimi od razu zapoznać. Bardzo szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Prawnik, który zajął się moją sprawą okazał się naprawdę niezwykle doświadczonym specjalistą, który bardzo mi pomógł. W moim imieniu skonstruował odpowiednie pisma do sądu. Przygotował mnie także na rozprawy i podpowiedział, czego można się spodziewać. Najpierw przedstawił mi swoje propozycje rozwiązania tej sprawy i powiedział, jakie skutki prawne one przyniosą. Dzięki temu mogłam podjąć świadomą decyzję, co do tego, czy warto sądzić się z byłym mężem o to, że nie płaci zasądzonych mu kilka lat wcześniej alimentów.

Byłam bardzo zadowolona z jego usług. Przede wszystkim dlatego, że moja sprawą zajął się rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem. Został moim pełnomocnikiem, dzięki czemu wszystkie pisma trafiały bezpośrednio do niego. Dzięki temu cała sprawa szła sprawnie i udało się ją stosunkowo szybko zakończyć z pozytywnym dla mnie wynikiem, ponieważ były mąż musiał zapłacić wszystkie zaległe alimenty. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii prawnej i polecam ją każdej koleżance, które ma podobny problem do mojego.