Pomoc architekta wnętrz

Pomoc architekta wnętrz

Wrocław był dla mnie zawsze fascynującym miastem i chciałam w nim kiedyś zamieszkać. W tym roku zrealizowałam to marzenie. Postanowiliśmy z mężem zaryzykować i kupiliśmy mieszkanie we Wrocławiu. Warto dodać, że jest to nasze pierwsze własnościowe mieszkanie. Zostało ono kupione w stanie surowym, trzeba było więc je jakoś umiejętnie zaprojektować. Z racji tego, że ani ja, ani mój mąż, nie mamy do aranżowania wnętrz żadnej smykałki, trzeba było poszukać eksperta, który by nam w tym temacie pomógł. 

Pięknie urządzone mieszkanie we Wrocławiu

architektura wnętrz WrocławWiększość polskich miast ma jakiś niepowtarzalny urok. Każdy z nas, jednak, jeżeli ma okazje pozwiedzać, znajduje idealne dla siebie miejsce, w którym się zakochuje. Moją pierwszą miłością od pierwszego wejrzenia okazał się Wrocław. I mimo tego, że swoje rodzinne miasto mam blisko dwieście kilometrów stąd, zawsze wiedziałam, że w końcu zamieszkam we Wrocławiu. I tak też się stało. W zeszłym roku brałam ślub i w tym roku kupiliśmy z mężem mieszkanie. Oczywiście w stolicy Dolnego Śląska. Jest to przestronne mieszkanie w nowoczesnym bloku. Blok powstał całkiem niedawno, więc mieszkanie zostało zakupione w stanie surowym. Do nas należało więc jego urządzenie, co było dla nas nieco przerażającą perspektywą. Na szczęście na rynku nie brakuje ekspertów, również w zakresie aranżacji wnętrz. Jedna rzecz nas bardzo zaskoczyła. Kiedy wpisaliśmy w wyszukiwarkę hasło architektura wnętrz Wrocław, wyskoczyło nam tyle ofert, że nie wiedzieliśmy zupełnie od czego zacząć. Na szczęście, metodą dedukcji i przeglądania opinii doszliśmy do tego, do jakich biur projektowych najlepiej się zgłosić. Dość szybko znaleźliśmy doświadczonego projektanta, który pomógł nam stworzyć aranżację. Bardzo mocno sugerował się naszymi wizjami, chociaż mam wrażenie, że były one nieco mało klarowne. Na szczęście, ostatecznie, udało nam się w ciekawy sposób urządzić całe mieszkanie. Jest ono nowoczesne, przestrzenne, ale też przytulne jednocześnie. Postawiliśmy na jasne kolory, ale przy nich pojawiły się wyraźne i mocne akcenty.

Projektowanie wnętrz nie należy do najprostszych zadań, w szczególności wtedy, kiedy mamy do czynienia z zupełnie pustym mieszkaniem w stanie deweloperskim. Na szczęście na rynku nie brakuje ekspertów, którzy są nam w stanie pomóc. My również wraz z mężem skorzystaliśmy z porady eksperta. W urządzeniu naszego nowego mieszkania we Wrocławiu pomógł nam doświadczony specjalista, które znaleźliśmy przez Internet. Ostatecznie mamy bardzo ciekawie urządzone mieszkanie.