Polecane szklane bongo

Polecane szklane bongo

Susz konopny CBD, to nic innego, jak legalna marihuana. A jest legalna, ponieważ zawierać może, nie więcej, niż 0,2% odurzającego i uzależniającego THC, w związku z czym jest także w pełni bezpieczna. O ile to jest pewne, to istnieje wiele opinii, w kwestii tego, jaki jest najlepszy sposób na jej przyjmowanie.

W jaki sposób przyjmować susz konopny?

szklane bongo do suszuDobre sklepy konopne online, oferują konsumentom szeroki wachlarz odmian legalnej marihuany CBD, toteż większość z nich kupuje tylko w sieci. Ponadto, dają one też dostęp do wielu akcesoriów przeznaczonych do palenia, wszak nie każdy lubi palić jointy, choć ciągle jest to najpopularniejszy sposób na przyjmowanie suszu konopnego. Niemniej jednak, wiedzieć trzeba iż, zdecydowanie, najmniej zdrowy, wszak gorący, nieprzefiltrowany dym, dostaje się do gardła, nosa i płuc, podrażniając je mocno, a czasem, powodując mikro oparzenia, których konsekwencje mogą być bardzo poważne. Podobnie jest z paleniem, z wszelkiego rodzaju fifek i lufek, gdzie nasze drogi oddechowe również mają do czynienia z maksymalnie zanieczyszczonym i gorącym dymem. Natomiast, co innego, jeżeli pali się z bonga, wszak jest to rodzaj najprostszego filtra. Wszak dym, przechodząc przez wodę, oczyszcza się w niej z wielu toksycznych substancji i naturalnie schładza, co sprawia, że mniej podrażnia drogi oddechowe. Ponadto, kolejną zaletą palenia z bongo, jest fakt iż materiał roślinny działa intensywniej od tego, ze spalonego jointa. To oczywiście zasługa oczyszczonego, bardziej esencjonalnego i bogatego w substancje czynne, aniżeli ten z klasycznego skręta. Najlepsze jest szklane bongo do suszu ponieważ to tworzywo jest bardzo odporne na wysokie temperatury, a przy tym bardzo łatwe do umycia. Odradzamy natomiast zakup akrylowych bongo, wszak nie jest to materiał odporny na wysokie temperatury, w związku z czym, jego mikro cząstki, mogą przenikać do naszego organizmu wraz z dymem. Oczywiście nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak bardzo może to być szkodliwe, toteż, naprawdę, je odradzamy, zwłaszcza, że w niektórych przypadkach są one droższe od szklanych bongo.

Palenie legalnej marihuany powinno być jak najbardziej efektywne, gdyż zawiera wiele substancji czynnych, w tym tę najważniejszą, czyli CBD. Dlatego też nie warto stawiać na jointy i fifki, lecz wykorzystać szklane bongo, jakie z łatwością znajdziemy w sklepach z akcesoriami dla palaczy. Wszak, w dużym stopniu, oczyszcza dym i pozwala na dużo bardziej efektywne przyswajanie substancji aktywnych, zawartych w suszu konopnym.