Personalizowane nadruki na przypinki

Personalizowane nadruki na przypinki

Jako, że prowadzę firmę, potrzebowałam nowego sposobu na to, by pracownicy poczuli się bardziej jej częścią, ale także czegoś, co po prostu przypomni im o firmie. Jednak, nie chodziło tylko o pracowników. Chciałam czegoś, co zdoła połączyć ideę spójności w firmie z przyciąganiem do siebie klientów, a może raczej – coś, co będzie miało możliwość pokazania potencjalnym nowym klientom nazwy firmy i utrwalenia jej w pamięci, by przy okazji zakupowych wyborów zdecydowali się właśnie na moją ofertę. 

Nietuzinkowy sposób reklamy – personalizowane przypinki 

przypinki z własnym nadrukiemNa pomysł ciężko było wpaść, w końcu na co dzień nie zajmuję się stricte marketingiem czy reklamą. Ostatecznie jednak w mojej głowie, po wielu godzinach poświęconych na poszukiwania, zrobił się pomysł przypinki z własnym nadrukiem. Przypinki kojarzyły mi się z latami młodości, kiedy zbierało się te z ulubionymi bohaterami ze swoich bajek czy później filmów, a także z wizerunkiem osób z ukochanego zespołu czy po prostu z jakimiś motywacyjnymi, zabawnymi czy osobistymi cytatami. Nierzadko miałam w nich cały piórnik czy też torbę, w której nosiłam książki. Przypinki były tym sposobem, który mi się spodobał, bo mogli je nosić pracownicy, nie tylko to by ich bardziej łączyło z firmą, ale skoro nadruk miał być indywidualny, tworzony przeze mnie, mogłam do każdej dodać konkretne imię i nazwisko, co sprawiłoby, że nowi pracownicy nie czuliby się zagubieni w tych wszystkich otaczających ich, nieznanych twarzach i potrzebie dopasowania z pamięci do twarzy imienia. Poprawiłoby to zatem nastroje w samej firmie – wiele rzeczy po prostu by ułatwiło. Do tego przypinki takie można z powodzeniem wysyłać klientom, nawet jeśli uznają to za ładną ozdobę – gdzieś to położą, może do czegoś przypną, a to prosta droga do pytań od znajomych, o co chodzi z tą przypinką i już wtedy nowi, możliwi klienci zapoznają się z nazwą marki. To po prostu tani, wydajny i nietuzinkowy sposób reklamy, który przy niewielkim nakładzie środków może przynieść naprawdę wiele korzyści. 

Wybór dystrybutora takich przypinek nie był łatwy. Ofert jest naprawdę wiele i producenci prześcigają się nie tylko w cenie, ale i w jakości, a także proponowanych, generowanych wzorach, możliwości zabawy czcionką, pomocy przy produkcji bardziej masowej niż indywidualnej, pojedynczej. Nie miałam na co narzekać – opcji miałam naprawdę wiele. Chciałam jednak wybrać tą najlepszą, dlatego chwilę zajęła mi decyzja. Jednak, gdy już jej dokonałam – w ostatecznym rozrachunku byłam więcej niż zadowolona.