Oryginalne aromaty Capella

Oryginalne aromaty Capella

 

W dzisiejszych czasach już chyba nikogo nie dziwi na ulicy widok kogoś, kto pali elektronicznego papierosa. Bez wątpienia jest on doskonałą alternatywą dla tradycyjnej wersji, która w swoim składzie zawierała wiele szkodliwych substancji. Podczas palenia e-papierosa nie wytwarzamy dymu, tylko parę wodną, która jest dla nas zupełnie obojętna. Nie będzie zatem szkodziła ani nam, ani osobom w naszym otoczeniu. Pierwszy taki papieros powstał już kilkanaście lat temu, a dziś stał się dla wielu osób doskonałą formą zastępczą, z której nie zamierzają rezygnować.

Jakich aromatów używać do e-papierosa?

najlepsze aromaty capellaChyba każdy wie, że tradycyjne papierosy poza smakiem tytoniu, mogły mieć jedynie miętowy aromat. W przypadku e-papierosów jest inaczej. Na początku faktycznie wybór nie był aż tak szeroki, natomiast dziś smaków jest tak wiele, że czasem nawet nie wiemy, na który się zdecydować. Najlepsze aromaty Capella charakteryzują się bardzo wyrazistym smakiem. Każdy z pewnością znajdzie to, co odpowiada mu najbardziej. Skład takich liquidów jest opracowany w taki sposób, który pozwala uniknąć alergii i duszności. Podczas palenia nie będziemy odczuwać suchości w jamie ustnej. Aromaty można również ze sobą połączyć i dzięki temu uzyskamy unikatową kompozycję smakową. Sprzedawca będzie mógł doradzić nam, jakich proporcji warto użyć, aby nowy smak był wyrazisty, intensywny i jednocześnie smaczny. Niektóre liquidy pozwalają na tworzenie bardzo dużych chmur z dymu. Inne natomiast dymią się tylko w minimalnym stopniu. Możemy wybrać to, co interesuje nas najbardziej. Bardzo ważne jest również to, że liquidy odznaczają się także inną zawartością nikotyny. Są takie, które zawierają jest dużo, a inne mogą nie mieć jej wcale. Nie wpływa na na smak aromatów. Skomponowane są one w taki sposób, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Pojawiają się co jakiś czas zupełnie nowe kompozycje smakowe. Niektóre liquidy mogą mieć również dodatek oleju CBD, który ma działać na palacza relaksująco.

Wiadomo nie od dziś, że tradycyjne papierosy nie służą naszemu zdrowiu, jednak trudno jest z nich zrezygnować. Można jednak zastąpić je wersją elektroniczną, która ma dużo więcej zalet. Poza tym, że nie będziemy szkodzić sobie i osobom w naszym otoczeniu, to za każdym razem możemy wybrać inny smak liquidu. Dzięki temu palenie nie jest monotonne. Aromaty dobrej jakości mają doskonały smak, wystarczają na dłuższy czas, można je ze sobą mieszać i tworzyć nowe warianty. Ceny są bardzo przystępne i zdecydowanie niższe, niż w przypadku tradycyjnych papierosów.