Opakowanie z logo firmy

Opakowanie z logo firmy

Jeszcze kilka lat temu nie sądziłam, że zaraz po studiach nie pójdę do pracy, tylko będę utrzymywać się z własnej działalności gospodarczej. Obecnie prowadzę sklep internetowy, w którym sprzedaje rękodzieło stworzone nie tylko przez siebie, ale też przez innych pasjonatów. Fakt, że odważyłam się udostępnić ludziom tworzone przeze mnie produkty, zawdzięczam namowom moich przyjaciół. Prowadzenie własnej firmy z jednej strony jest wyzwaniem, ale z drugiej okazało się dla mnie wielką radością.

Eleganckie opakowanie do sprzedaży wysyłkowej

opakowanie z własnym nadrukiemZawsze przerażała mnie wizja prowadzenia własnej działalności. Całe życie uważałam, że wymaga to mnóstwo nakładów czasowych i stalowych nerwów. Okazuje się jednak, że niekoniecznie. Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działamy oraz jakie cele sobie narzucimy. Ja od kilku lat prowadzę sprzedaż rękodzieła. Zaczynałam od swoich prac, a teraz sprzedaje również prace zaprzyjaźnionych twórców. Oferowane produkty rozchodzą się jak świeże bułeczki praktycznie od początku istnienia sklepu, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Żeby cały czas rozwijać sprzedać i zdobywać nowych klientów, nastawiłam się na ciągły rozwój. Z racji tego, że prowadzę sprzedaż wysyłkową, postanowiłam jak najładniej pakować wysyłane produkty. Uznałam, że dobrym pomysłem byłoby opakowanie z własnym nadrukiem w postaci nazwy mojego sklepu. Udało mi się znaleźć firmę, która zgodziła się produkować dla mnie ekologiczne kartony w różnych wielkościach, na których znajduje się nazwa i logo sklepu. Kartony są bardzo proste, ale eleganckie zarazem, Każdy z nich przy wysyłce przewiązuje elegancką wstążką lub dekoracyjnym sznurkiem. Od kiedy wprowadziłam tego typu opakowania, otrzymuje bardzo pozytywne informacje zwrotne od klientów. Ma też coraz więcej zamówień na prezenty. Zamawiane przeze mnie kartoniki idealnie nadają się jako opakowanie na prezenty. Dużym plusem jest też to, że postawiłam na ekologiczne opakowania. Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na to, w co zapakowane są kupowane przez nich produkty. Dużym uznaniem cieszą się opakowania przyjazne dla środowiska.

Kiedy prowadzimy własną firmę, to bez względu na to, jak w danym momencie się ona rozwija, powinniśmy dbać o jej ciągłe ulepszanie. Dzięki temu nigdy nie będziemy mieli problemu z klientami. Jednym z ulepszeń, które wprowadziłam przy prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej, było zamówienie eleganckich opakowań z kartonu. Znajduje się na nich logo mojej firmy i to właśnie do nich pakuje zamawiane przez klientów produkty.