Nowoczesne i wygodne auto elektryczne dla dzieci

Nowoczesne i wygodne auto elektryczne dla dzieci

Z prezentem dla trzylatka bywa różnie, albo trafimy w upodobania dziecka, albo zabawka trafi do pudła i nie wzbudzi większego zainteresowania. To już ten wiek kiedy każdy maluch wie co go interesuje i ma swoje preferencje. Dla cioci, która do tej pory jakoś nie miała dużego problemu z kupowaniem prezentów zaczyna się prawdziwe wyzwanie. Ja jako dobra ciocia synka mojej siostry zawsze staram się aby prezent był udany. W końcu to nie sztuka wpaść do pierwszego lepszego sklepu i kupić pierwsza lepszą zabawkę. Dla mnie liczy się przemyślany zakup, który wywoła ogromny uśmiech na twarzy niepodarowanego łobuziaka.

Elektryczne auto dla trzylatka

wygodne auto elektryczne dla dzieciMały to straszny maniak samochodowy. Z resztą pasje te odziedziczył po moim szwagrze. Nie ma co się dziwić, że małego ciągnie do aut, kiedy jego ojciec jest mechanikiem samochodowym. Dlatego tez moja siostra nie ingerując w więź między ojcem a synem postanowiła nie wtrącać się w ich pasje i nawet urządziła małemu pokój w iście motoryzacyjnym stylu. Ja jako ta najlepsza ciocia staram się brać to zawsze pod uwagę przy kupie ewentualnych prezencików. Tutaj jakieś puzzle z autkami, czy koszulkę z super wyścigówką, a nawet raz udało mi się kupić naprawdę śliczną kurtkę w samochody. No, ale to takie drobiazgi, które sprawiam mu bez większej okazji. Na jego trzecie urodziny planował prezent wyjątkowy. Taki, który by go zachwycił. Wiem, że trochę go rozpieszczam, ale od czego ma się ciocie. Kupiłam dla niego najprawdziwszy samochód. Oczywiście zabawkowy w odpowiednim dla niego rozmiarze, ale to nie zmienia fakty, że to jego własne i wygodne auto elektryczne dla dzieci. Wybrałam je nie tylko dlatego, że mały wprost uwielbia auta i byłam przekonana, że posiadanie własnego sprawi mu ogromna radość. Drugim powodem było to, że dzięki akumulatorowi ono samo jeździ. Daje dziecku autonomie z zakresu samodzielnej jazdy. Oczywiście w zestawie jest tez pilot do kontroli rodzicielskiej, ale w ogólnym założeniu to właśnie dziecko jest panem i władcą kierownicy. Samochodzik wspaniale odwzorowuje model prawdziwego auta jednego z bogatszych modeli. Ciekawe co powie mój szwagier jak zobaczy, że jego trzyletni syn jeździ dużo lepszym autem niż on sam. Zabawka jest porządnie wykonana, ma otwierane drzwiczki i bagażnik. Nawet światła można samodzielnie zapalać i jest oczywiście głośny klakson. Samochód jest dużych rozmiarów, ale to sprawia, że w środku jest dużo miejsca i włosy może śmiało zapraszać pluszaki do wspólnej przejażdżki. Wydaje mi się, że to wspaniały prezent dla trzylatka.

Miałam lekki problem z opakowaniem go, dlatego stwierdziłam, że sama kokardka będzie najlepszym pomysłem. Już nie mogę się doczekać ich min jak zobaczą prezent. Mam nadziej, że młody będzie zachwycony tak samo jak ja kiedy zobaczyłam ten wóz na półce w sklepie. Mam nadziej, ze to nowoczesne i wygodne auto elektryczne dla dzieci przyniesie mu wiele radości i niezliczone godzinny świetnej zabawy. W końcu uśmiech i radość dziecka to najwspanialszy widok na świecie.