Nowoczesna koszula z dwoma kieszeniami

Nowoczesna koszula z dwoma kieszeniami

W tym sezonie prawdziwym hitem są koszule. Nosimy je praktycznie na każdą okazję, najczęściej bez krawata. Koszule świetnie wyglądają w zestawie ze spodniami jeansowymi, szczególnie do pracy, czy na randkę. Wyglądamy wtedy stylowo, z klasą, ale nieprzesadnie sztywno. Ja uwielbiam nosić koszule, mam swój ulubiony model, którego się sztampowo trzymam. Najlepiej się czuję, kiedy mam na sobie taki oto zestaw: zielona spódniczka sztruksowa i koszula z dwoma kieszeniami bez guziczków. Zdarza się, że ubieram się tak do pracy, ale też kiedy mam po prostu doskonały nastrój. Jak każda kobieta, miewam momenty gorszego samopoczucia, wtedy chodzę ubrana w dresy i nie czeszę włosów. Nastraja mnie w ten sposób nieprzyjemna aura za oknem, jak i kłótnie  z moim mężem, co nie należy raczej do rzadkości.

Modne koszule z dwoma kieszeniami

koszula z dwoma kieszeniamiDziś przeglądałam katalogi modowe i natknęłam się na kilka całkiem ciekawych ubrań. Zastanawiam się nad zakupem koszuli w czerwona kratę i spodni jeansowych typu dzwony. Powraca moda  z lat siedemdziesiątych, co mnie ogromnie cieszy. Moja koszula z dwoma kieszeniami jest tego najlepszym przykładem, ponieważ posiada paski. Paki, groszki, kropki, kratka – to symbol dawnej mody. Moja mam mogłaby wiele na ten temat powiedzieć, ponieważ niegdyś brała udział w pokazach, jeszcze jako studentka. Kiedy oglądam stare zdjęcia, widzę, że bardzo często nosiła koszule i opaski na włosach. Wtedy kobiety wyglądały bardzo gustownie, zdecydowanie lepiej, niż dzisiaj, w świecie plastiku i zaniku oryginalności. Staram się ubierać nietypowo, tak aby mój wygląd z jednej strony tożsamy był z tym, kim jestem, a z drugiej, abym odróżniała się od szarej masy. Nawet, jeśli kupuję jakieś ubranie w centrum handlowym, to później dodaje do niego jakiś swój akcent. Może być to przykładowo naszywka, zmienione guziki albo nalepki. Ludzie czasami się mnie pytają, gdzie daną rzecz kupiłam, co mnie cieszy, bo oznacza to, iż jestem rozpoznawalna i na swój sposób wyjątkowa. JA tak się z pewnością czuję.

Jeśli chodzi o ceny koszul, to oscylują one w granicach 40 – 300 złotych, w zależności od materiału, z którego są wykonane, jak i od marki. Najdroższe są koszule bawełniane, bez dodatku żadnych sztucznych tworzyw. Moja koszula z dwoma kieszeniami kosztowała niecałe 70 złotych, ale kupiłam ją po promocyjnej cenie, bo normalnie musiałabym zapłacić jakieś 120 złotych. Jest to trochę za wysoka cena jak dla mnie, dlatego zawsze szukam zniżek, na szczęście zazwyczaj z pozytywnym skutkiem. Polecam każdemu taką strategię, aby nie przepłacać niepotrzebnie.