Naturalne pudry na bazie minerałów

Naturalne pudry na bazie minerałów

Jestem wizażystką i już od wielu lat pracuję w zawodzie. Od najmłodszych lat moim ulubionym zajęciem było robienie lalkom makijażu. Potem zajęłam się robieniem makijażu sobie, z czasem doszło do tego malowanie na wyjścia mamy i siostry, które dostrzegły mój dryg do tych tematów. Kiedy jednak koleżanki zaczęły do mnie przychodzić z prośbą o wykonanie im makijażu na różne wyjścia, doszłam do wniosku, że chyba to jest to, czym, powinnam zająć się w życiu. Byłam jeszcze w liceum, kiedy zdecydowałam, że w tym kierunku skieruję swoje zawodowe kroki.

Zastosowanie pudrów z glinek

pudry mineralneUkończyłam renomowane studium wizażu i charakteryzacji i właściwie od razu po skończeniu przeze mnie szkoły zaczęły sypać się pierwsze zlecenia. Ponieważ jestem bardzo dobra w tym, co robię, szybko zostałam dostrzeżona i teraz pracuję z największymi gwiazdami w kraju, którym wykonuję makijaże na wielkie gale. Ponadto jestem główną wizażystką jednego z renomowanych międzynarodowych producentów kosmetyków kolorowych i co sezon to właśnie ja podpowiadam nowe trendy w makijażu. Śmiało mogę stwierdzić, ze kocham moją pracę, nie dość, że mogę widzieć, jak pod wpływem kilku dobrze nałożonych kosmetyków zmienia się twarz moich klientek i jak łatwo potrafię z nich za pomocą makijażu wydobyć to, co najlepsze. A poza tym kocham kosmetyki kolorowe. Z racji zawodu mam ich całą skrzyneczkę, obecnie jestem w bardzo komfortowej sytuacji, że dostaję do mojego pracodawcy ciągle nowe kosmetyki do testowania. Ostatnio wpadła w moje ręce świetna rzecz – puder mineralny. Pudry mineralne to naprawdę wspaniałe odkrycie i uwielbiam wykańczać za ich pomocą makijaże. Doskonale kryją, ale bez efektu maski i do tego są całkowicie naturalne, nie ma w nich żadnej chemii. A przyznam szczerze, że nie zawsze skład wszystkich kosmetyków kolorowych, które stosuję jest bez zarzutu. Jednak pudrom mineralnym nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Dzięki temu, że są naturalne, nadają się do każdego właściwie typu skóry, nawet do najbardziej wrażliwej. Polecam je każdej kobiecie.

Wymienione powyżej pudry są w stu procentach wykonane z naturalnych składników, z dobroczynnych dla skóry glinek. Mogą być stosowane zarówno jaka baza pod makijaż, które zwiększy jego trwałość, jak i wykończenie makijażu. Dostępne są w różnych wersjach, mogą służyć do matowania cery i zapobiec jej świeceniu się. Mogą jednak również służyć rozświetleniu cery, dzięki zawartości błyszczących drobinek. Ich gama jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie.