Moje biuro księgowe dobrze się rozwija

Moje biuro księgowe dobrze się rozwija

Jakiś czas temu zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Długo się do tego przygotowywałam. Miałam już kupiony lokal. Mój tata pomógł mi w tym i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Pożyczył mi pieniądze. Moi rodzice są dobrze usytuowani i wiedziałam, że będę mogła na nich liczyć. Od małego starałam się być niezależna i zawsze powtarzałam, że będę miała swoją firmę jak moi rodzice. Są dla mnie ogromnym wzorem. Tata wiele mi doradzał i Cieszył się, że zdecydowałam się zajmować księgowością.  

Otworzyłam biuro rachunkowe

niedroga pełna księgowość - warszawaW naszym mieście jest wiele biur księgowych, które świadczą swoje usługi. Wiedziałam, że konkurencja jest spora ale każde biuro się utrzymuje i zdobywa klientów więc byłam optymistycznie nastawiona. Znałam się na swojej pracy. jakiś czas po studiach pracowałam w firmie rodziców i świetnie sobie radziłam. Chciałam być jednak niezależna i sama na siebie zarabiać. Rodzice mi pomagali i byłam im za to wdzięczna. Moje znajome pracowały w różnych korporacjach i niestety nie miały dużo czasu dla siebie i dla rodziny dlatego ja chciałam pracować dla siebie i na siebie a nie spędzać cały dzień poza domem. Wielu klientów szukało firm księgowych przez wyszukiwarkę wpisując hasło niedroga pełna księgowość – warszawa. Praca w księgowości jest bardzo ważna. Wiele firm szuka księgowej poza biurem i zleca obsługę wielu spraw. Udało mi się pozyskać sporo klientów. Na początku miałam pojedyncze zlecenia ale z czasem było ich coraz więcej. Musiałam poszukać dobrego pracownika, który mi pomorze wszystko ogarnąć. Niestety praca w księgowości wymaga przestrzegania różnych terminów więc wiedziałam, że sama sobie ze wszystkim nie poradzę. Udało mi się przekonać moją przyjaciółkę do pracy w moim biurze. Zaproponowałam jej dobre warunki wynagrodzenia i miałam do niej pełne zaufanie. Kasia dobrze sobie radziła na studiach i w pracy zawodowej więc byłam pewna, że razem z nią moja firma jeszcze się bardziej rozwinie. Nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Chętnie nas tez polecali swoim znajomym czy rodzinie. Miałyśmy sporo spraw na głowie ale ze wszystkim sobie radziłyśmy. Byłam dumna z nie i z siebie, że dajemy sobie radę i mamy taki duży zapał do pracy. Firma przynosiła spore korzyści finansowe. Cieszę się, że zdecydowałam się na rozpoczęcie takiej działalności na własny rachunek. Na początku miałam obawy ale wiedziałam, ze zawsze mogę wrócić do pracy u rodziców więc nie musiałam aż tak się bać. Miałam jednak nadzieję, że sobie poradzę tak tez było. Kasia też była mi wdzięczna za pracę bo miała więcej czasu dla rodziny. Księgowe w tych czasach są bardzo doceniane i wiele firm potrzebuje ich usług do normalnej działalności.