Moja piękna sukienka ze sklepu dla puszystych

Moja piękna sukienka ze sklepu dla puszystych

Nigdy dobrze nie dogadywałam się z dziewczętami. Jestem kobietą, która wychowywała się w towarzystwie mężczyzn, dzięki czemu mam twardy charakter. Mimo to, wielokrotnie bywa tak, iż kobiety sprawiają mi przykrość. Być może wszystko wynika z tego, że mam pewnego rodzaju kompleksy spowodowane moją tuszą. Jestem puszysta i muszę nosić co nieco większe rozmiary.

W sukience dla puszystych wyglądałam wyjątkowo

ubrania dla puszystychPamiętam, jak rok temu jedna z moich koleżanek wprawiła mnie w smutny nastrój, ale mimo to udowodniłem jej, że nawet kobieta puszysta również może wyglądać nie tylko elegancko, ale i również atrakcyjnie dla mężczyzn. Pracowałam z nią w jednym z działów firmy marketingowej, a więc każdy o sobie prawie wszystko wiedział. Dziewczyny z działu wiedziały o tym, iż zaczynam spotykać się z pewnym młodym mężczyzną, który zaprosił mnie do opery. Jedna z koleżanek powiedziała, że jak chcę kupić sukienkę do opery, to mam obejrzeć strony internetowe z ubraniami dla puszystych. Chociaż ubrania dla puszystych nie były mi obce, to jednak zrobiło mi się przykro, ale ja nie dałam są po sobie tego poznać. Tak czy inaczej, zawsze kupowałam ubrania dla puszystych. Jest pewien sklep internetowy, w którym można kupić śliczne sukienki dla pań takich jak ja. Jestem blondynką i mi pasuje butelkowa zieleń i tym razem też w ten kolor zainwestowałam. Odzież dla puszystych to wcale nie musi być odzież w formie ciuchów wyglądających jak worek. O nie! Tego typu ubrania są idealnie dopasowane zarówno do biustu, jak i do bioder. Podkreślają wszystkie atuty kobiecości. Nic więc dziwnego, że zwracają na mnie uwagę mężczyźni. Koleżanka myślała, że będę wyglądać nieatrakcyjnie. Ja jednak tak pięknie wyglądałam w zielonej, długiej sukience z głębokim dekoltem zasłaniającej ramiona. Kto by pomyślał, że to jest sukienka dla puszystych? Musze przyznać, że mój przyszły chłopak był mną tak bardzo oczarowany, że chciał się znowu ze mną spotkać. Mówi się, że ubiór nie ma znaczenia, jednak ubrania determinują to, jak ludzie nas postrzegają.

Jako osoba elegancka, potrafię się dobrze ubrać. Sukienka dla osób puszystych również może być bardzo pociągająca. Musze powiedzieć, że po tej sytuacji złośliwa koleżanka przestała się do mnie odzywać, a to sprawiło, że zmniejszyły mi się kompleksy związane z nadwagą. Koleżanka pewnego dnia, jak koleżanka zobaczyła mnie w tej sukience, to aż kipiała z zazdrości. Pokazuję się w niej na różnych uroczystościach czy bankietach firmowych. Każdy patrzy na mnie z zachwytem.