Mieszkanie zostało pięknie zaprojektowane

Mieszkanie zostało pięknie zaprojektowane

Moja mama kupiła dla mnie mieszkanie. Dobrze zarabia, ma wysokie stanowisko i każdej swojej córce postanowiła kupić mieszkanie. Byłyśmy z siostrą bardzo zaskoczone. Nie spodziewałyśmy się tego zupełnie. Ja studiuję w Poznaniu tak samo jak siostra i do tej pory wynajmowaliśmy wspólnie mieszkanie ale mama stwierdziła, że inwestycja w mieszkania to najlepsze na obecną chwile zabezpieczenie pieniędzy więc postanowiła nam kupić dwa takie same mieszkania nawet na tym samym osiedlu żebyśmy miały do siebie blisko. Nasz dom rodzinny znajduje się w Toruniu. Nie mamy daleko do mamy i w każdej chwili możemy do niej pojechać gdyby się coś działo.

Skorzystałam z pomocy projektantki wnętrz

polecany dobry projektant wnętrz - PoznańMama wiedziała, że w Poznaniu są większe szanse zawodowe i dlatego wspierała nasz wybór i trzymała za nas kciuki żebyśmy po studiach znalazły dobrą pracę. Zdecydowałam się zatrudnić architekta wnętrz. Mieszkanie, które dostałam od mamy było w stanie deweloperskim. Musiałam zatrudnić ekipę remontową, która wykończy mieszkanie i będę mogła w nim zamieszkać. Nie miałam nikogo kto zajmował się projektowaniem więc postanowiłam skorzystać z Internetu. Wpisałam w wyszukiwarce polecany dobry projektant wnętrz – Poznań i pojawiło mi się bardzo dużo firm, które świadczyły takie usługi. Nie sądziłam, że będę miała aż taki duży wybór. Ostatecznie zdecydowałam się na firmę, która miała najlepsze opinie ale była tez najtańsza w swoich usługach. Do współpracy ze mną wybrałam panią Karolinę, której pomysły najbardziej mi się spodobał. Była niewiele starsza ode mnie i może dlatego tak dobrze od razu zaczęłyśmy się rozumiem. Powiedziałam jej jaki styl mi się podoba. Co chciałabym mieć w swoim mieszkaniu i od razu zasugerowała mi kilka propozycji, które można byłoby wykorzystać. Wszystkie pomysły mi się podobały. Mama przeznaczyła dla każdej z nas określony budżet na wykończenie mieszkanie więc nie musiałam się martwić o pieniądze.

Projektantka wzięła pod uwagę wszystkie moje prośby i projekt mieszkania był ukończony w ciągu tygodnia. Wszystko mi się podobało więc zaakceptowałam projekt. Projektantka poleciła mi także ekipę remontową, w której pracował jej brat. Chłopacy mieli doświadczenie i sprawnie wykonywali wszystkie remonty. Udało nam się uzgodnić dogodny termin dla każdego i ekipa rozpoczęła swoje prace. Byłam informowana na bieżąco jakie materiały budowlane mam kupować i mieszkanie w ciągu miesiąca było wykończone. Projektantka spisała się rewelacyjnie. Kiedy moja mama zobaczyła wykończone mieszkanie nie mogła uwierzyć, że jest takie nowoczesne a zarazem przytulne.