Meble kuchenne spełniają swoją funkcję

Meble kuchenne spełniają swoją funkcję

Moja siostra poleciła mi swojego fachowca od kuchni. Kupiłam mieszkanie jakiś czas temu. Było urządzone chociaż nie wszystko mi w nim pasowało. Niestety moje środki finansowe były ograniczone Stwierdziłam, że trochę pomieszkam i poodkładam pieniędzy a w między czasie będę stopniowo wszystko pod siebie remontować. Kiedy miałam już jakąś pulę pieniędzy postanowiłam zacząć od kuchni. W kuchni spędzam najwięcej czasu bo uwielbiam gotować i przyjmować gości.

Stolarz zaprojektował mi piękną kuchnię

najlepsza kuchnia na wymiar - gdańskUwielbiam piec ciasta i ciasteczka a także gotować obiady i szykować kolacje. Moja kuchnia nie była funkcjonalna. Meble nie pasowały do kuchni i nie podobały mi się. Siostra jakiś czas temu wybudowała z mężem dom i stolarz wykonał i m nowoczesną kuchnię na zamówienie. Od razu prosił m ją o numer telefonu i kiedy już miałam pieniążki postanowiłam skontaktować się z fachowcem. Stolarz miał napięty grafik ale udało mu się mnie wcisnąć dzięki mojej siostrze. Podjechał do mnie i na miejscu ustaliliśmy jak chciałabym żeby kuchnia wyglądała. Niektóre moje pomysły nie były do końca dobre. Stolarz miał spore doświadczenie. Od razu na bieżąco mówił co się nie sprawdzi i co może mi w zamian zaproponować. Byłam bardzo ciekawa jaki przygotuje projekt dla mnie. Pomierzył dokładnie pomieszczenie i w ciągu tygodnia przygotował projekt. Od razu mi się wszystko spodobało. Nic w nim nie zmieniłam. Wiedziałam, że to będzie najlepsza kuchnia na wymiar – gdańsk. Stolarz miał bardzo dobre opinie i wiedziałam dlaczego. Jego ceny nie były wygórowane. Pracował na dobrych materiałach i kuchnie, które wykonywał pięknie się prezentowały. Już nie mogłam się doczekać kiedy kuchnia zostanie zamontowana. Wiedziałam, ze to trochę potrwa ale odliczałam dni i godziny. Kiedy już wszystko było na swoim miejscu, mogłam na spokojnie rozpakowywać wszystkie moje rzeczy. Miałam sporo garnków i innych sprzętów do gotowania, które teraz w nowej kuchni na spokojnie mogłam pomieścić. Moje meble były funkcjonalne. Każda przestrzeń była doskonale przemyślana.

Po kilkunastu tygodniach pracy w kuchni nic bym nie zmieniła. Jestem wdzięczna mojemu stolarzowi, że tak porządnie wykonał meble. Cieszę się, że zdecydowałam się na rozwiązania o których wspominał. Mojej siostrze moja kuchnia także się spodobała. Nasze kuchnie były zupełnie inne. Ja miałam jasny odcień mebli ze względu na mniejsze pomieszczenie. Magda miała meble kuchenne w ciemniejszej barwie. Jej dom był duży i mogła sobie na to pozwolić. Nasze meble były idealne i eleganckie. Każdy je chwalił.