Kupno włoskiej walizki

Kupno włoskiej walizki

Zawsze jak kupuje sobie coś co ma mi służyć przez lata, zwracam uwagę na to jaka jest tego jakość. Zdaję sobie sprawę, że większość markowych rzeczy jest o wiele lepszej jakości niż te kupowane w sieciówkach, a często jest tak, że ich ceny są podobne. Ostatnio musiałam kupić sobie nową walizkę. Stara miała już kilkanaście lat i widać było po niej upływ czasu. Uznałam, że najlepiej będzie jak poszukam jakiś konkretnych modeli na internecie. Byłam przekonana, ze znajdę tam duży wybór takich produktów, jakie mnie interesują.

Kupiłam walizkę o wymiarach 40x30x20

włoska walizka 40x30x20Koleżanka, która bardzo często podróżuje i praktycznie na każdą podróż kupuje sobie nową walizkę doradziła mi, że najlepsze są walizki włoskie. Są one bardzo mocne i trwałe. Wytrzymują nawet bardzo duże obciążenie, a same w sobie są bardzo lekkie i nie dociążają sztucznie bagażu, co jest bardzo ważne, szczególnie wtedy kiedy podróżuje się samolotem i posiada się limit kilogramów w bagażu. Właśnie takiego produktu szukałam. Dzięki skorzystaniu z internetu, udało mi się go znaleźć bardzo szybko. W jednym ze sklepów internetowych znalazłam torbę podróżną, która spełniała wszystkie moje oczekiwania. Była to włoska walizka 40x30x20. Takie wymiary walizki gwarantowały, że będzie ona mogła być nadana nie tylko do luku bagażowego, ale także jako bagaż podręczny. Była ona wykonana z trwałego i solidnego tworzywa, które było odporne na uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia. Producent zapewniał w opisie, że jest ona bardzo pojemna i posiada dwustronne suwaki, co jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Można bowiem spiąć suwaki kłódką i dzięki temu zyskujemy pewność, że walizka nie rozsunie się w trakcie podróży. Zdecydowałam się zakupić tą walizkę i zamówić ją przesyłką kurierską z dostawą do domu. Od razu dokonałam przedpłaty online i już kilka dni później odebrałam przesyłkę z poczty. Od razu ją rozpakowałam, żeby zobaczyć czy walizka faktycznie spełnia moje oczekiwania i wygląda tak jak ta na zdjęciach w internecie.

Okazało się, że produkt ten jest wysokojakościowy i nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń. Byłam bardzo zadowolona z zakupionej walizki, tym bardziej że jej cena była bardzo atrakcyjna. Już wkrótce zapakowałam do niej swój bagaż, ponieważ za kilka dni miałam lecieć na wakacje. Byłam bardzo zadowolona z tego, że jest ona pojemna, a przede wszystkim wykonana z takiego tworzywa, które nie niszczy się pod wpływem czasu. Podobała mi się również wygodna, regulowana rączka z zabezpieczeniem przed samoczynnym złożeniem się.