Kupno winietek z kokardką

Kupno winietek z kokardką

Od ponad roku planowaliśmy z moim narzeczonym nasz ślub oraz przyjęcie weselne. Zależało nam na tym, aby całość było wprost idealnie zorganizowane. Uzgodniliśmy, że rozsadzimy gości przy stołach w sali weselnej, według naszego uznania. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że obok siebie siedzą ludzie, którzy się lubią i akceptują, i nie będą wszczynać awantur. W związku z tym zdecydowaliśmy się na kupno winietek na stoły. Dzięki nim każdy gość będzie wiedział, gdzie jest jego miejsce przy stole.

Potrzebowałam zdobionych winietek z kokardką

zdobione winietki z kokardkąZależało mi na tym, aby zakupione przez nas winietki były naprawdę eleganckie. Przede wszystkim, chciałam aby wkomponowały się w wystrój stołu, tak aby nie rzucały się zbytnio w oczy, ale też aby nikt nie miał problemów ze znalezieniem swojego miejsca. Stoły miały być eleganckie, z dużą ilością kwiatów i zdobioną zastawą stołową. W związku z tym zależało mi na tym, aby znaleźć zdobione winietki z kokardką. Wiedziałam, że idealnie będą one pasować do wystroju. Całe szczęście, udało mi się takie produkty bardzo szybko znaleźć w jednym z często odwiedzanych przeze mnie sklepów internetowych. Wybrane przeze mnie winietki były wykonane na eleganckim kredowym papierze. Był to sztywny papier, który można było umieścić w specjalnych, pozłacanych stojakach które były dołączone do kompletu. Winietki można było samemu spersonalizować. To znaczy można było wybrać czcionkę i kolor czcionki, którą miały zostać wykonane napisy. Dodatkowo całość mogła zostać pociągnięta specjalną folią, która dawała na napisach tak zwany „efekt lustra”. Bardzo mi się to spodobało. Zdecydowałam się zamówić te winietki, tym bardziej że były dostępne w bardzo niskiej cenie. Zauważyłam, że im więcej sztuk zamawiało się jednocześnie, tym cena za jedną sztukę była coraz niższa. To było dla mnie świetnym rozwiązaniem, ponieważ planowaliśmy z narzeczonym naprawdę bardzo duże wesele.

Zamówiłam odpowiednią ilość już spersonalizowanych winietek. Kilka dni później kurier dostarczył moją przesyłkę. Od razu ją rozpakowałam, żeby zobaczyć czy winietki faktycznie wyglądają tak dobrze, jak na zdjęciu na stronie internetowej. Nie rozczarowałam się. Wyglądały naprawdę świetnie. Całość wyglądała dokładnie tak, jak sobie to wyobrażałam. Winietkę bez problemu można było zamontować w dołączonym stojaku. Dodatkowo elegancka, czerwona kokardka dodawała całości uroku. Winietki świetnie prezentowały się na stołach, a goście mogli je ze sobą zabrać na pamiątkę po uroczystości. Jestem bardzo zadowolona.