Koronkowe sukienki wieczorowe na Sylwestra

Koronkowe sukienki wieczorowe na Sylwestra

Mój narzeczony zrobił mi niespodziankę i wykupił dla nas miejsca na przyjęcie sylwestrowe organizowane w bardzo eleganckim hotelu. Bardzo się ucieszyłam. Później jednak zaczęłam się denerwować, bo oczywiście nie miałam co na siebie włożyć. Musiałam ubrać się elegancko, bo to miało być eleganckie przyjęcie. Mój narzeczony oczywiście pójdzie w garniturze, a ja musiałam sobie kupić coś nowego. Na szczęście mam wolną sobotę i będę mogła pobuszować po sklepach. Mam nadzieję, że znajdę coś co mnie zainteresuje.

Piękne koronkowe sukienki wieczorowe

sukienka wieczorowa z koronkiNajgorsze, że nie miałam się w co ubrać. Zostało niewiele dni do imprezy i musiałam szybko udać się do sklepu po jakąś sukienkę. Najpierw poszłam do galerii, ale nie znalazłam nic co, by mi się spodobało. W sklepach internetowych jest bardzo duży wybór, ale boję się, że nie dotrze do mnie do Sylwestra. Okres przedświąteczny jest czasem, kiedy wiele osób zamawia prezenty i poczta roznosi przesyłki z opóźnieniem. Zaszłam również do sklepu, gdzie kiedyś kupowałam sukienkę na wesele. Sukienki były jednak ciężkie i bogato zdobione. Nie czułabym się w takiej sukience dobrze. Zadzwoniłam do jednego ze sklepów internetowych, gdzie pracownica zapewniła mnie, że sukienka na pewno dotrze przed świętami. Zamówienie miałoby zostać wysłane kurierem. Obejrzałam ofertę sklepu i odnalazłam coś, co mi się spodobało. Była to piękna sukienka wieczorowa z koronki. Bardzo ładnie wyglądała na zdjęciu. Miała kolor pudrowego różu. Koronki pięknie się układały. Jeszcze raz zadzwoniłam do sklepu, by się upewnić, że kurier dotrze. Zamówiłam tę sukienkę. Dotarła do mnie po czterech dniach. Bardzo się ucieszyłam, bo nie spodziewałam się jej tak szybko. Kolor był delikatny, koronka pięknie zdobiła dekolt, ramiona i brzuch. Od bioder była poszerzona. Jestem pewna, że będzie pięknie układać się podczas tańca. Była bardzo elegancka i idealnie nadawała się na przyjęcie w hotelu. Mój narzeczony był nią zachwycony. Założę do niej bolerko z długimi rękawami i wezmę torebkę kopertówkę. Ubiorę również czarne szpilki. Już nie mogę doczekać się Sylwestra.

Przed przyjęciem umówiłam się do kosmetyczki. Chcę wykonać profesjonalny elegancki makijaż. O fryzjera nie muszę się martwić. Mam piękne długie włosy i po prostu je rozpuszczę. Bardzo się cieszę z niespodzianki mojego narzeczonego. Nie spodziewałam się tego. Spędzimy razem Sylwestra na eleganckim przyjęciu. To będzie niezapomniana noc. Na pewno będziemy się bardzo dobrze bawić i świetnie rozpoczniemy nadchodzący rok.