Kobieca rower górski od marki Kross

Kobieca rower górski od marki Kross

Damskie rowery górskie różnią się od męskich i uniwersalnych zarówno budową ramy, jak i innymi parametrami technicznymi. Obok górali uniwersalnych, marka Kros posiada w swojej ofercie serię solidnych damek o nazwie Lea. Są kolorowe, w damskich barwach, ale też posiadają kobiecą, ukośną ramę. Jednocześnie przerzutki są bardzo wytrzymałe i doskonale sprawdzają się podczas pokonywania rekreacyjnych tras górskich. Na damskim góralu Lea 8.0 można bez problemu podjechać pod ostrzejsze wzniesienia i równie bezpiecznie zjechać.

Seria Lea jako idealne damki z przerzutkami

górski kross lea 8.0Lea to seria wytrzymałych damek od Krossa. Polecane są dla kobiet oraz nastolatek. Równie dobrze kieruje się nimi w mieście, np. pokonując wysokie krawężniki, jak i w terenie nierównym: na łąkach, w górach, na trasach wycieczkowych i krajoznawczych. Rower górski Kross Lea 8.0 spodoba się wymagającym paniom, które lubią wyzwania w terenie. Posiada dobrze zaprojektowane i zamontowane przerzutki, co jest absolutną podstawą, jeśli chce się wyruszyć w forsowną trasę. Jednocześnie są to pojazdy dwukołowe w bardzo przystępnych cenach. Seria rowerów Lea od Krossa posiada kilka typów. Równią się między sobą wielkością opon, kolorystyką ramy oraz innymi szczegółami. Zasadniczo koszt zakupu damskiego górala od Krossa, mieści się w przedziale od ok. tysiąca złotych do dwóch tysięcy. Na tle innych rowerów górskich tej firmy, nie są to koszty wygórowane. W przypadku damek z serii Lea można mieś pewność, że nie zawiodą podczas trudnych podjazdów w górę. Są bezpieczne i dają radę pokonać długie dystanse. Odpowiednia budowa opon staje się gwarancją bezpieczeństwa. Zatem górskie Krossy dla kobiet to dobry wybór dla pań zaczynających swoją przygodę z jazdą po nierównym terenie, po górach, wąwozach, dolinach i pagórkach. Wszędzie tam, gdzie są nierówne drogi polne i górskie ścieżki, Lea 8.0 od Krossa, poradzi sobie świetnie i można zaufać tego typu rowerom górskim dla pań. 

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem górskiej damki, czyli roweru na tereny poza miastem, to górale dla pań z serii Lea będą idealne. Znany producent sportowych i wyczynowych rowerów – firma Kross, wprowadziła na rynek kobieca serię górali o nazwie Lea. Jednym z ciekawszych modeli damskich od Krossa jest górski rower Lea 8.0. charakteryzuje się świetną, ergonomiczną budową z poprzeczną, ukośną ramą damką. Ma dobre i solidne przerzutki oraz opony, które pomogą pokonać górskie wzniesienia, kamieniste ścieżki oraz polne, nierówne drogi. Nadaje się też do jazdy po mieście.