Jazda na na quadach

Jazda na na quadach

W ostatnim czasie można zauważyć bardzo duża liczbę różnego wyjazdów integracyjnych organizowane przez firmy. Ma to na samym początku bardzo mocno zachęcić nowych pracowników do tego zbudowania między sobą przyjaznej atmosfery. Dlatego też zabiera się ich w nieco dzienne miejsca, gdzie każdy może się wyszaleć, a jak wiadomo najlepiej tworzy się relacje wspólnie coś robiąc.

Ekstremalne wypady na quady

quady na JurzeJak się okazuje najbardziej popularną forma rozrywki w ostatnim czasie jest ekstremalna jazda na quadach. Są do tego stworzone specjalne tory, gdzie można sobie ćwiczyć zarówno spokojną jazdę jak i bardzo dynamiczną. gdy która czuje się na siłach, to może także brać udział w wyścigach quadami, lecz trzeba mieć już wtedy nie małe doświadczenie, żeby nad ta maszyna móc zapanować. Najlepsze są oczywiście quady na Jurze, bo dzięki bardzo specyficznej powierzchni ukształtowania terenu, można w każdym miejscu stworzyć taki tor. Im jest on bardziej wyboisty tym tak na prawdę lepiej, bo ludzie maja zdecydowanie większa przyjemność z robienia różnych trików podczas jazdy. Oczywiście gdy jesteśmy pierwszy raz w takim miejscu to jeździmy praktycznie po płaskim terenie, gdzie od czasu do czasu są tylko jakieś wzniesienia, tak by móc oswoić się z tą maszyną. Takie wyjazdy są najczęściej na cały weekend, bo w pobliżu zawsze jest jakaś baza noclegowa, gdzie firma może ulokować swoich pracowników. Wieczorem w głównej mierze robi się ognisko, gdzie piecze się kiełbaski i śpiewa razem różnego rodzaju piosenki. Takie wyjazdy dla sporej liczby osób są czymś zupełnie nowym i wtedy od razu nabierają oni lepszego podejścia do samej firmy, bo nie każda firma ma przeznaczony specjalny budżet na takie wyjazdy. Nic wiec dziwnego, że ludzie są tak zadowoleni z wyjazdu na weekend za który nic nie zapłacili, a niektórzy z nich mieli pierwszy raz w życiu okazję jeździć prawdziwymi quadami. Tereny w Jurze są na prawdę rewelacyjne, także na pewno nikt nie będzie żałował takiego wyjazdu, nawet jeżeli nigdy wcześniej nie jeździł na kładzie, to przecież wszystkiego może się nauczyć.

Warto jak widać przełamywać swój strach, bo już nie raz były historie, ze ktoś bał się w ogóle wsiąść na takiego quada, ale gdy już poznał jak prosto się nim jeździ to nie chciał z niego schodzić. Potem organizuje się wspólne przejazdy takimi quadami po różnych terenach, to jest zarówno i rekreacja, a jeżeli ktoś chce to także są sporty ekstremalne, przez co każdy będzie usatysfakcjonowany po takim wyjeździe z firma.