Jakie nasiona są najlepsze?

Jakie nasiona są najlepsze?

O ile posiadanie, sprzedawanie i kupowanie nasion marihuany jest zupełnie legalne, tak ich sadzenie jest czynnością ściganą przez prawo. Dlatego też nasiona służą głównie kolekcjonerom, którzy w ich zakupie widzą perspektywę dużego zysku.

Ile kosztują ziarna Blue Cheese?

blue cheese nasionaW popularnych sklepach z nasionami, mamy bardzo duży ich wybór, bowiem każdy z nich dysponuje przynajmniej kilkudziesięcioma, różnymi odmianami. Ich cena jest bardzo zróżnicowana i zależna od cech indywidualnych gatunku, toteż znajdziemy pestki, które kosztują siedem-osiem złotych za sztukę, ale też takie, za które zapłacić trzeba nawet pięćdziesiąt złotych. Jednak, zwłaszcza w przypadku droższych ziaren, istnieje alternatywa, która pozwoli znacznie obniżyć cenę jednostkową – jest nią zakup w pakietach, jakie mogą liczyć od kilku do kilkunastu ziaren. Jedną z odmian najpopularniejszych i najczęściej kupowanych jest Blue Cheese. To odmiana, która powstała z połączenia cenionego na całym świecie Cheese o smaku i zapachu Blueberry. Docenia się ją jednak nie tylko za smak i zapach, ale także ze względu na wysoką zawartość THC, przez co ten szczep ma naprawdę głębokie, prawie psychodeliczne, działanie. Gdy zainteresowały nas Blue Cheese nasiona możemy je kupić w jednym z polecanych sklepów internetowych. W takich sklepach możemy kupić ziarna tej odmiany już za około 38 złotych za sztukę, natomiast w sklepach stacjonarnych ta cena może być wyższa nawet o 10 złotych. Plusem składania zamówień internetowych jest też fakt, że przesyłka przychodzi w dyskretnym, niesugerującym zawartości, opakowaniu. Gdy chodzi o czas realizacji – wysyłka jest organizowana już w 24 godziny. Pamiętać należy, że od tego, w jaki sposób przechowujemy ziarna, zależy to, jak długo zachowają swoje właściwości. Dlatego też trzeba im znaleźć miejsce suche i zaciemnione, o temperaturze nieco niższej od pokojowej. Nasiona Blue Cheese pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, działających legalnie hodowców, co potwierdzają liczne certyfikaty i atesty. Każda partia ziaren jest także opatrzona adnotacją o miejscu ich pochodzenia, producencie, czasie zbioru oraz upływie terminu ważności – oczywiście w trosce o to, by w ręce klienta trafiał produkt sprawdzony o najwyższej jakości.

Wyjątkowy smak tej odmiany wynika ze swoistego miksu genetycznego jego elementów składowych. Bowiem owocowy i słodki smak Blueberry, jest doskonale uzupełniany przez piżmowy, ziemisty aromat Cheese. Charakterystyczną cechą tego szczepu są bardzo gęste i pokryte warstwą włosków, żywiczne pąki.