Jak wybrać dobrego didżeja?

Jak wybrać dobrego didżeja?

Na udane wesele ma wpływ wiele różnych czynników, ale najistotniejszym jest muzyka oraz oprawa wizualna. Dobry DJ będzie miał ze sobą światła i lasery, a także inne bajery, które będą wpływać na ogólną zabawę oraz klimat na weselu. Kiedy jest grana dobrze muzyka wraz z oświetleniem, to możemy w bardzo ciekawy sposób zorganizować nasze wesele i wszystkie najważniejsze okazje takie jak krojenie tortu czy też oczepiny podkreślać za pomocą specjalnych świateł. W niektórych momentach lepsze są światła ciemne a w niektórych jasne, a czasami dobrze jest zapalić świece.

Co powinien posiadać dobry didżej?

dj - rybnikProfesjonalny DJ będzie nie tylko znał się dobrze na muzyce, ale również połączy ją z laserami, a także będzie posiadał wytwornica dymu. Już niewielka ilość dymu w połączeniu z laserami potrafi stworzyć niesamowity klimat i jest najlepsze rozwiązanie podczas pierwszego tańca. Zazwyczaj didżej ma ze sobą bardzo dużą ilość różnego rodzaju sprzętu, który wiąże się, z tym że trzeba go podpiąć różnego rodzaju kablami oraz przewodami. Najlepsi profesjonaliści na rynku będą w stanie dokładnie zabudować konsole DJ-a, aby nie było widać żadnych sprzętów ani przewodów, które tam występują. Oczywiście bardzo ważnym czynnikiem, pod względem którego wybieramy didżeja jest również jego repertuar. Muzykę na wesele możemy wybrać samodzielnie albo zdecydować się na to, co poleca nam DJ – Rybnik to miasto, gdzie możemy wybrać wielu profesjonalnych muzyków, którzy mogą grać na naszej imprezie weselnej. Zawsze możemy dopasować muzykę weselną do indywidualnych potrzeb i najlepiej jest z didżejem ustalić jakie kawałki będą puszczane na weselu tak, aby wszystko poszło zgodnie z planem i żeby każdy był usatysfakcjonowany. Przede wszystkim muzyka musi być dobrana pod kątem osób dorosłych oraz starszych, które kochają piosenki tradycyjne, ale również dobrze jest wybrać nowoczesną muzykę dla młodzieży, która również chce się świetnie bawić na weselu. Dobry DJ będzie również wodzirejem, który poprowadzi całą imprezę i będzie zachęcał gości do tańca także do udziału w różnego rodzaju konkursach. Będzie on z pewnością puszczał różnego rodzaju hity z lat 90, które powinny być zaakceptowane praktycznie przez wszystkich gości weselnych.

Dlaczego coraz więcej osób decyduję się na DJ weselnego? Coraz więcej osób decyduję się na wybór DJ zamiast zespołu weselnego, ponieważ jest to tańsze rozwiązanie i płacimy tylko za pracę jednej osoby. Natomiast kiedy decydujemy się na cały zespół weselny, to zazwyczaj jest to kilka osób, dla których musimy zorganizować miejsce oraz zapewnić wyżywienie, a także w niektórych sytuacjach nawet nocleg.