Innowacyjny obraz na ścianę

Innowacyjny obraz na ścianę

Bardzo lubię zmieniać wystrój swojego mieszkania. Przestawiać, kombinować, jak to ustawić. Jest to już chyba jedna z moich pasji i poważnie zaczęłam się zastanawiać nad tym, aby może zacząć się kształcić w tym zakresie, Pomyślałam o tym, bo wielu moich znajomych sięga po moje rady, kiedy zaczyna urządzać mieszkanie, czy pokój. Bardzo mnie to cieszy, bo to znak, że moje pomysły przypadają do gustu. 

Czas odświeżyć salon 

modne obrazy przestrzenne do salonuOstatnio pomyślałam sobie, że chyba najwyższy czas odświeżyć wygląd salonu. Stwierdziłam, że nasze ściany wyglądają trochę pusto, goło i może czas znaleźć coś co wypełni te przestrzeń. Nie chciałam jednak takiego zwykłego obrazu, który na przykład przedstawiałby martwą naturę, czy jakiś krajobraz. Trochę poszukałam po różnych stronach i galeriach z obrazami czegoś odpowiedniego. Trafiłam na modne obrazy przestrzenne do salonu. Bardzo spodobała mi się taka opcja. Jest to efektywna dekoracja, nadaje wnętrzu nowoczesny styl, o jaki mi chodziło. Co ciekawe, to takie obrazy optycznie powiększają wnętrze, przez co nasz pokój wydaje się większy, niż jest w rzeczywistości. Możemy wybrać sobie różne modele tych obrazów. Widok na miasto, tunele, kolumny, czy motyw wodny. Wszystko sprawia naprawdę realne wrażenie, jakbyśmy tam byli. Od razu w naszym salonie zrobiło się świeżej, lepiej. Niby dodaliśmy tylko jeden obraz na ścianę, a wystrój naszego pokoju kompletnie się zmienił. Ceny takich obrazów wahają się w różnych przedziałach, a akurat ten nasz był w takiej średniej półce cenowej. Nie był ani drogi, ani tani, jak na obraz, a idealnie się wpasował nie tylko w otoczenie, ale także świetnie pasuje do nas. Do naszego stylu bycia, do naszych charakterów. Wprost nie mogliśmy lepiej trafić z wyborem. Cieszę się, że pomyślałam o obrazie na ścianę, bo teraz mamy uzupełnione całe wnętrze, a w pokoju nie ma poczucia pustki na dużej ścianie. Pomysł takiego obrazu od razu podchwycili nasi znajomy, którzy stwierdzili, że to naprawdę fajny, innowacyjny pomysł i że sami muszą zastosować coś takiego u siebie w mieszkaniu. Ja tylko się cieszę, że moje mieszkanie i moje pomysły, to inspiracja dla naszych znajomych. 

Jeżeli chodzi o wystrój wnętrza, to jest to dla mnie bardzo ważna kwestia. Estetyka w moim mieszkaniu jest kluczowa, abym mogła się czuć w nim dobrze, swobodnie. Fajnie, że w dzisiejszych czasach mamy na wyciągnięcie ręki fajne dodatki, które tylko czekają aż je wykorzystamy. Ja często przeglądam różne strony, czy sklepy, gdzie mogę znaleźć ciekawe propozycje.