Ile kosztuje Volcano?

Ile kosztuje Volcano?

 

Na rynku znajdziemy dwa rodzaje waporyzatorów: stacjonarne oraz przenośne. Różnią się one niemal wszystkim, od wyglądu, po cenę. Jednakże łączy je najważniejsze – ich zadaniem jest odparowywanie substancji czynnych, w tym kannabidiolu, z produktów konopnych, ze szczególnym uwzględnieniem medycznych odmian marihuany oraz olejków CBD.

Stacjonarne i niezawodne Volcano

polecany vaporizer volcanoWaporyzatory przenośne, co prawda, dają więcej swobody w użytkowaniu i są kompaktowe, jednak to praktycznie jedyne ich zalety w konfrontacji z urządzeniami stacjonarnymi. Dlaczego? Ponieważ są zasilane stosunkowo słabymi bateriami, w związku z czym odparowywanie substancji czynnych nigdy nie będzie tak efektywne, jak w przypadku vaporizerów stacjonarnych. Jest tak, ponieważ są one zasilane prądem przez co oczywiście generują znacznie więcej mocy. Dzięki temu pary jest znacznie więcej, a jej jakość bije na głowę tą, wytwarzaną w urządzeniach stacjonarnych. Jednym z najpopularniejszych, można rzec kultowym już waporyzatorem, jest Volcano. Jego nazwa pochodzi natomiast od stożkowego kształtu, przypominającego wulkan. Ten waporyzator to w pełni profesjonalne urządzenie, które może służyć nie tylko do odparowywania substancji czynnych z produktów konopnych, ale można z jego wykorzystaniem przyjmować lekarstwa oraz stosować do aromaterapii. Volcano odparowuje zawarty w nim materiał roślinny zaledwie w kilka sekund, a urządzeniom przenośnym zajmuje to około pół minuty. Natomiast jeżeli chodzi o zużycie prądu, waporyzatory stacjonarne to urządzenia energooszczędne, które na pewno nie przyczynią się do zwiększenia naszych rachunków. Polecany vaporizer Volcano najlepiej kupić w jednym ze sklepów internetowych, albowiem tam znajdziemy najniższe ich ceny. Trzeba też nadmienić, że ten waporyzator występuje w kilku wersjach, gdzie najtańsza to wydatek około 1400 złotych, a najdroższa to koszt około 3500-4000. Biorąc pod uwagę, że takie urządzenie posłuży nam co najmniej kilka lat, jego zakup jest dużo bardziej perspektywiczny od zakupu vaporizera przenośnego.

Wiele osób często nie zdaje sobie sprawy, że na rynku są waporyzatory stacjonarne, jako, że intensywne promowanie tyczy się w większości przypadków urządzeń przenośnych. Są one co prawda tańsze, ale ich producenci nie wspominają, że moc i wydajność są tak naprawdę niskie względem waporyzatorów stacjonarnych. Toteż zawsze warto szukać obiektywnych źródeł informacji, których rzetelność nie wzbudza podejrzeń, bowiem tylko takie opinie mogą przyczynić się do satysfakcjonującego klienta wyboru.