Ile kosztuje ozonowanie?

Ile kosztuje ozonowanie?

Odkażanie mieszkań, domów, lokali gastronomicznych, czy też szkół i przedszkoli to domena firm dezynfekcyjnych. Jednak czy jest metoda, która sprawdzi się wszędzie? Oczywiście, jest nią ozonowanie, czyli zabieg z użyciem generatora ozonu. Jest on nie tylko w stu procentach bezpieczny, ale przede wszystkim skuteczny i krótki, co dla wielu klientów ma kluczowe znaczenie. 

Kto w Warszawie zajmuje się profesjonalnym ozonowaniem?

profesjonalne ozonowanie w warszawieOzonowanie jest metodą, która jest dostępna dopiero od kilku lat, jednak z roku na rok, widać, że ludzie korzystają z niej coraz częściej. Bowiem w przypadku innych metod odkażania mieszkań, czy domów, konieczne jest ich opuszczenie nawet na kilka dni, poza tym trzeba też z nich wynosić, wszystkie wartościowe przedmioty oraz meble. Natomiast w przypadku ozonowania nie musimy tego robić, bowiem gaz nie niszczy elektroniki, tapicerek, czy też dywanów. A do domu można wrócić już po dwudziestu minutach, bowiem tyle czasu potrzeba, by ozon rozpadł się do postaci tlenu. Całość zabiegu to około sześćdziesięciu minut, oczywiście w przypadku średniej wielkości pomieszczeń mieszkalnych. W przypadku hal, piwnic, garaży, czy też lokali gastronomicznych, może to potrwać nieco dłużej. Koszt ozonowania nie jest wysoki i uśredniony koszt usługi to mniej-więcej sto pięćdziesiąt-dwieście złotych. Jednak nie jest to cena wygórowana, jeśli weźmiemy pod uwagę, że ozonowanie pomaga się nam pozbyć nie tylko wszelkich mikroorganizmów, ale także niepożądanych zapachów. Profesjonalne ozonowanie w Warszawie to usługa, która jest świadczona przez firmy dezynfekcyjne. Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ważne jest też, żeby wiedzieć, iż ozonowanie skutecznie zwalcza wirusy, grzyby, bakterie, wolne rodniki, pleśnie, a także roztocza kurzu domowego. Nasi mikrogoście mogą przyczyniać się nie tylko do gorszego samopoczucia, spadku energii, etc. Bowiem na przykład wolne rodniki powodują szybsze starzenie się skóry i powstawanie komórek rakowych, a odchody roztoczy są głównym powodem astmy oraz chorób układu oddechowego u osób niepalących. 

Niestety dużo ludzi lekceważy mikrozagrożenia, toteż dopiero po spojrzeniu przez mikroskop, na to, co żyje w naszych domach, daje nam pełny obraz zagrożenia. Dlatego warto skorzystać z ozonowania, które jest zdecydowanie najbardziej skuteczną, a zarazem najtańszą  metodą zwalczania mikroorganizmów, drobnoustrojów i cząsteczek zanieczyszczeń. Zatem czemu nie sprawić sobie i swoim bliskim higienicznie czystego powietrza?