Funkcjonalny dom w Toruniu

Funkcjonalny dom w Toruniu

Nowoczesny dom jednorodzinny to marzenie niejednego z nas. Znalezienie odpowiedniego miejsca na działkę nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W obrębie miast ciężko znaleźć dom, który miałby dogodne położenie. Zdarzają się jednak prawdziwe okazje. Warto podkreślić z całą mocą, że toruński deweloper cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów. Dba o terminowość wykonywanych zleceń, a ponadto też gwarantuje wysoką jakość.

Czy warto zamieszkać w domu na Podgórzu?

domy na toruńskim podgórzuMarzenie w postaci własnego domku jednorodzinnego jeszcze nigdy nie było takie proste. Warto pamiętać, że można zdecydować się na dom wolnostojący lub też szeregowy. Cena nieruchomości zależy oczywiście od jej położenia oraz dostępnego metrażu. Znany toruński deweloper od kilku lat z powodzeniem prowadzi szeroko zakrojone inwestycje w mieście. Obecnie w sprzedaży są w pełni nowoczesne i przyjazne domy na toruńskim Podgórzu. Klienci walą drzwiami i oknami. Trzeba podkreślić, że domy spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, a ponadto powstały z ekologicznych materiałów. Dostępne są nieruchomości o różnym metrażu. Warto również zwrócić szczególną uwagę na okolicę. Osiedle Podgórz w Toruniu znajduje się nieco na uboczu, mimo wszystko jednak pozostaje wciąż blisko centrum miasta. Nie brakuje tutaj sklepów ani dogodnych miejsc spacerowych. Osiedle domów jednorodzinnych wybudowane przez toruńskiego dewelopera znajduje się w dogodnej lokalizacji, z dala od głównej drogi przejazdowej. Okna domów od strony ogrodów skierowane są na okoliczny park, co też nadaje im atrakcyjności. Cena za metr kwadratowy doprawdy nie jest zbyt wygórowana jak ja takie warunki. Z deweloperem można podpisać umowę przedwstępną. Na etapie prac budowlanych klienci mają możliwość ingerowania w projekt wnętrz. Tym oso sposobem są w stanie przystosować dom do swoich indywidualnych potrzeb. Nieruchomości oddawane są w stanie surowym, potem przychodzi pora na prace wykończeniowe, które klienci podejmują już we własnym zakresie.

W Toruniu można znaleźć jeszcze dogodne miejsca na działkę. Dzielnica Podgórz jest tego dobrym przykładem. Znajdują się tutaj działki o dosyć ciekawym położeniu. Mieszkańcy mają blisko do różnych sklepów, jak również mogą liczyć na bezproblemowy dojazd do centrum miasta. Jednocześnie na toruńskim Podgórzu nie brakuje naprawdę urokliwych miejsc. Całkiem blisko znajduje się park oraz niewielkie jezioro. Nic zatem dziwnego w tym, że nowe domy jednorodzinne w tej okolicy cieszą się dużym zainteresowaniem.