Funkcjonalna szafa na wymiar do mieszkania

Funkcjonalna szafa na wymiar do mieszkania

Zanim mogłam się przeprowadzić do nowego mieszkania, potrzebowałam dokupić do niego kilka mebli. Chciałam, aby wszystkie wnętrza były urządzone w taki sposób, aby zapewniać wygodę oraz funkcjonalność. Moje lokum nie należy do największych, dlatego musiałam dobrze przemyśleć to, jaki sposób urządzenia poszczególnych pomieszczeń będzie najbardziej rozsądny. Chciałam maksymalnie wykorzystać całą przestrzeń, którą miałam do dyspozycji, tworząc funkcjonalne oraz estetyczne wnętrza.

Szafa dopasowana do indywidualnych potrzeb

szafy na wymiar katowicePodczas urządzania poszczególnych pomieszczeń stawiałam na pewien minimalizm. Podobają mi się nowoczesne wnętrza, w których znajdują się wyłącznie konieczne meble, które zapewniają potrzebne funkcjonalności. Taki charakter wnętrz jednak wcale nie musi oznaczać, że nie są one przytulne – wręcz przeciwnie! Trzeba jednak odpowiednio wybrać estetykę wszystkiego, co się w takich pomieszczeniach znajdzie. Jednym z ostatnich mebli, jakich szukałam, była szafa. Chciałam, aby dobrze wpasowała się w wybrany przeze mnie styl, a przy tym zapewniła sporo miejsca do przechowywania nie tylko ubrań, ale również najróżniejszych drobiazgów. Bardzo przypadły mi do gustu szafy na wymiar katowice okazały się miastem, w którym szybko znalazłam firmę, która zajmuje się takimi projektami. Uznałam, że taki pomysł doskonale sprawdzi się w mojej sypialni, która będzie również pełniła funkcję garderoby. Chciałam, aby szafa zajęła wnękę, która znajduje się w tym pomieszczeniu. Dzięki temu udało mi się doskonale zagospodarować tę przestrzeń i stworzyć funkcjonalne pomieszczenie. Bardzo się cieszę, że udało mi się zamówić dokładnie taką szafę, jaką chciałam. Odpowiednia ilość oraz rozmieszczenie wszelkich półek oraz szuflad sprawiły, że całość jest w pełni dopasowana do moich potrzeb. Zyskałam w ten sposób odpowiednią ilość miejsca do przechowywania ubrań, biżuterii oraz różnych innych rzeczy. Dzięki temu o wiele łatwiej jest mi zachować porządek w mieszkaniu.

Podczas omawiania projektu mojej szafy mogłam nie tylko wybrać to, w jakim układzie ustawione są wszystkie jej elementy składowe, ale również jak wyglądają. Zdecydowałam się na jasne drewno, ponieważ doskonale pasuje do aranżacji mojej sypialni. Myślę, że udało mi się tak wszystko dopasować, że całość wygląda bardzo nowocześnie oraz elegancko. Bardzo się cieszę, że udało mi się stworzyć praktyczną sypialnię, która świetnie wygląda. W dużej mierze jest to zasługą pięknej oraz funkcjonalnej szafy, która od razu przyciąga wzrok.