Fronty z pięknym połyskiem

Fronty z pięknym połyskiem

Jakiś czas temu zrealizowaliśmy z mężem swoje pierwsze marzenie po ślubie, a mianowicie kupiliśmy pierwsze w życiu mieszkanie na własność. Jest to mieszkanie trzypokojowe, ze względu na to, że w najbliższym czasie planujemy mieć dzieci. Zakupione przez nas mieszkanie oddane zostało nam w stanie surowym. Czeka nas teraz urządzanie jego wnętrz. Postanowiliśmy nie oszczędzać na elementach wykończeniowych i na meblach. Wysoka jakość, bowiem, jest gwarancją tego, że dana rzecz posłuży nam przez długie lata.

Zamawiamy nowoczesne meble na wymiar

nowoczesne fronty na wymiarUrządzając nasze nowe mieszkanie, postanowiliśmy nastawić się przede wszystkim na jakość. Szukamy więc takich podłóg czy mebli, które są w stanie wytrzymać z nami przez długie lata. Jak chodzi o meble, to większość postanowiliśmy zamówić u znajomego stolarza. Wykona on dla nas piękne meble i i nowoczesne fronty na wymiar do kuchni, łazienki oraz do pokoju. Zdecydowaliśmy się na proste, gładkie fronty lakierowane w białym kolorze ze względu na to, że chcemy optycznie powiększyć całe mieszkanie, stawiając na jasną kolorystykę właśnie. Połysk na frontach dodatkowo wizualnie powiększa przestrzeń. Nowoczesne fronty meblowe wcale nie oznaczają, że pomieszczenia będą surowe. Do białych frontów, bowiem, zastosowaliśmy fronty imitujące jasne drewno, a na podłodze w każdym pomieszczeniu pojawiły się panele również z drewnianym wzorem. Zamawianie mebli według indywidualnego projektu ma bardzo dużo zalet. Nie tylko decydujemy o tym, z jakich płyt będą wykonane poszczególne szafki, ale też mamy wpływ na jakość wykonania. Stolarzem informują na bowiem zawsze o dostępnych zawiasach do drzwiczek meblowych oraz o prowadnicach do szuflad. Każda firma, która wykonuje meble, daje też kilka lat gwarancji, dzięki temu w razie czego możemy poprosić o naprawę jakiejś szafki. Dodatkowo każdy sprzęt możemy w kuchni zabudować, tak, jak nam to najbardziej odpowiada. Nic dziwnego, że w każdym mieście powstaje coraz więcej firm, które wykonują meble na wymiar. Ich usługi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Planując wykończenie wnętrz naszego nowego mieszkania uznaliśmy że najlepiej będzie, jak wszystkie meble, które znajdą się w poszczególnych pomieszczeniach, zostaną dla nas wykonane na zamówienie. Chodziło mi przede wszystkim o to, żeby fronty były wykonane z wysokiej jakości płyty oraz o to, żeby mieć stuprocentowy wpływ na to, jak będą wyglądały poszczególne szafki. Kluczowe jest to, że szafki robione na wymiar, według naszego indywidualnego projektu, są bardzo trwałe i odporne na zniszczenia