Elegancki wałek do ciasta w sklepie online

Elegancki wałek do ciasta w sklepie online

Bardzo podobają mi się grawerowane wałki do ciasta. Widziałam taki wałek u ciotki i od razu przypał mi do gustu. Zaskoczyły mnie ciasteczka, które posiadały śmieszne wzorki i napisy, jak się okazało – za sprawą właśnie takiego wałka. Ciocia powiedziała, że każdy klient może sobie wymyślić dowolny wzór i napis, jaki tylko chce. Koszt wygrawerowania wałka wynosi zaledwie dwadzieścia złotych, bez względu na długość napisu i rodzaj motywu. Ciocia podała mi namiary na stronę internetową sklepu, w którym zamawiała takie gadżety kuchenne.

Niedrogie grawerowane wałki z rożnymi wzorami

sprawdzony wałek do ciasta z wzoremMam teraz wolną chwilę w pracy, więc wykorzystam ją na przejrzenie dostępnej oferty sprzedażowej w tym sklepie internetowym. Być może, jeszcze dzisiaj uda mi się kupić elegancki, grawerowany wałek. Jeśli chodzi o motyw na wałku, to zdecyduję się na małe serduszka i kwiatuszki, aby moje ciasteczka wyglądały jeszcze bardziej słodko. Wałek powinien być wykonany z drewna, najlepiej bukowego lub dębowego, bo wtedy jest bardziej wytrzymały. Jak się okazuje, taki sprawdzony wałek do ciasta z wzorem to koszt rzędu stu dwudziestu złotych. Wałek ma długość trzydziestu ośmiu centymetrów i sześciocentymetrowe rączki, również drewniane. Udało mi się znaleźć dokładnie taki wałek, o jakim marzyłam, czyli z motywem serduszek. Wzór jest wykonany laserowo, ale należy szczególnie dbać o to, aby wałek po każdym użyciu był dokładnie wysuszony. Do wałka jest dołączona specjalna szczoteczka do czyszczenia, co mnie bardzo cieszy. Wałek prezentuje się bardzo luksusowo, więc znajdę dla niego odpowiednie miejsce w kuchni. Myślę, że taki gadżet może spokojnie spełniać funkcję ozdobniczą, bo jest niezwykle oryginalny i elegancki. Pokazałam swojej najlepszej koleżance z pracy taki wałek i jest nim również zachwycona, dlatego zamówię od razu dwie sztuki. Kasia zdecydowała się na wałek z motywem ptaszków i piesków, który prezentuje się niesamowicie słodko.

Właśnie złożyłam zamówienie, z czego jestem bardzo zadowolona. Nie mam czasu chodzić po centrum handlowym, dlatego najwygodniejszą dla mnie opcją są zakupy online. Przesyłka ma do mnie dotrzeć w ciągu dwóch dni. Jeżeli okazałoby się, że produkt jest niezgodny z opisem, wtedy mam ustawowe czternaście dni na zwrot towaru. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie, bo nie lubię dokonywać zwrotów. Za dwa grawerowane wałki zapłaciłam dwieście trzynaście złotych i otrzymałam kartę stałego klienta, dzięki której każde kolejne zakupy w tym sklepie będą o połowę tańsze.