Depilacja laserem we Wrocławiu

Depilacja laserem we Wrocławiu

Od wielu lat panuje moda na gładkie ciało i już uczennice w ostatnich klasach szkoły podstawowej depilują sobie nogi. Oczywiście im później zaczniemy to robić tym lepiej, ale w dzisiejszych czasach nastolatki są bombardowane z z każdej strony zdjęciami modelek i gwiazd, które mają całe ciało wygolone poza skórą głowy. Chcą wyglądać tak jak ich idolki.

Czy depilacja laserem boli?

depilacja laserowa we WrocławiuKobiety najczęściej usuwają owłosienie z nóg, pach, okolic bikini i niekiedy z rąk i brzucha. Na rynku znajdziemy sporo rozwiązań na ten problem, więc panie mają w czym wybierać. Mężczyźnie nie mają takie problemu, bo golą jedynie zarost na twarzy przy zastosowaniu jednorazowych maszynek i nie narzekają na trwałość efektu. Kobiety mają do wyboru maszynki, golarki, kremy, woski, czy bardziej nowoczesne metody stosowane w gabinetach kosmetycznych. Najszybsze i najłatwiejsze jest golenie się jednorazową maszynką, ale efekt gładkiej skóry utrzymuje się maksymalnie do dwunastu godzin. Golarki są nieco lepsze, bo wyrywają pojedyncze włosy razem z cebulkami, ale jest to dość bolesny zabieg, na który nie każda kobieta się decyduje. Woski także są bolesne, ale zapewniają zadowalający efekt na kilkanaście dni. Kremy do depilacji nie działają jednakowo na wszystkie rodzaje włosów, więc istnieje ryzyko powtarzania zabiegu. Obecnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza jest depilacja laserowa we Wrocławiu. Jest to metoda bezbolesna, która odbywa się bez żadnego znieczulenia. Wiązka lasera jest wpuszczana pod skórę i wypala włosek razem z cebulką w taki sposób, że już nie odrasta nowy włos. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet przez pół roku. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć, aby utrwalić efekt i znów cieszyć się aksamitną skórą bez zbędnych włosków. W taki sposób możemy sobie wydepilować każde miejsce na ciele, gdyż laser jest bardzo dokładny i nie uszkadza skóry. Zabieg ten we Wrocławiu jest przeprowadzany przez specjalne salony kosmetyczne, które dysponują odpowiednim sprzętem. Przez usługą depilacji, zawsze jest przeprowadzany wywiad z klientką i ogólne badanie, mające na celu wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Chyba każda kobieta w dzisiejszych czasach pożąda mieć gładką skórę, bez konieczności ciągłego golenia, dlatego depilacja laserowa jest odpowiedzią na te potrzeby kobiet. Wystarczy dwa razy w roku wykonać zabieg, aby non stop cieszyć się gładką skórą. Po depilacji laserem przez dwanaście godzin nie  można jedynie eksponować skóry na słońcu, żeby pozwolić się skórze zregenerować.