Dekoracyjna marka PURMO

Dekoracyjna marka PURMO

Dobre wykończenie mieszkania, biura lub innych przestrzeni lokalowych wymaga dopasowania wszystkich elementów. Aby tak się stało należy zadbać również o właściwy grzejnik, który będzie odpowiadał koncepcji wykończenia. Współcześnie produkowane grzejniki dają taką możliwość. Oprócz zapewnienia idealnych warunków cieplnych stają się integralnym elementem wystroju wnętrza podnosząc jego estetykę. Występują zazwyczaj w kolorze białym ale inne kolory również są dostępne na zamówienie. Ciekawą propozycję produktową grzejników dekoracyjnych znajdziemy pod marka PURMO.

Grzejniki PURMO w wersji dekoracyjnej

dekoracyjne grzejniki purmoDekoracyjność nie polega jedynie na samym wyglądzie przyciągającym oko. To nie tylko ładna forma i kolor. W przypadku urządzeń technicznych ważny jest również aspekt możliwości niepowtarzalnego zamontowania. Takie szanse dają dekoracyjne grzejniki purmo. Marka Purmo posiada w ofercie grzejniki pionowe, które mają zdecydowanie walor dekoracyjny. Są to grzejniki pozwalające na montaż na wąskiej powierzchni ścian w pobliżu okien lub drzwi. Cechują się minimalistycznym designem opierającym się głównie na idealnie gładkiej powierzchni lub z delikatnym przetłoczeniem. Występują najczęściej w kolorze białym ale paleta barw Purmo pozwala na zamówienie grzejnika w innym kolorze. Bardzo ciekawe są grzejniki pionowe dekoracyjne ” inox ” z płytą czołową ze stali nierdzewnej. Nadają się do minimalistycznych industrialnych wnętrz. Niektóre modele posiadają dyskretne wieszaki  relingowe przez co świetnie uzupełniają np. kuchnię. Marka Purmo proponuje również poziome grzejniki dekoracyjne, które wspaniale wpisują się w wystrój wnętrza. Charakteryzują się gładką plytą czołową lub z lekkim profilowaniem. Ich minimalistyczny design czyni z nich uniwersalne urządzenia pasujące do każdego wnętrza. Występują w różnych kolorach dostępnych na stronach internetowych PURMO. Jednym z bardzo ważnych aspektów estetycznych jest to, że zawory są w tym samym kolorze co grzejnik. Grzejniki dekoracyjne PURMO posiadają przyłącza wodne boczne lub dolne. Dziesięcioletnia gwarancja na produkty PURMO to kolejny atut, który przemawia bardzo mocno za wysoką jakością grzejników.

Decydując się na zakup grzejników dekoracyjnych PURMO mamy gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy. Jakość wykonania z najwyższej jakości blach stalowych malowanych proszkowo z utwardzaniem termicznym powłoki lakierniczej stawia produkty PURMO wśród najlepszych na świecie. Jest to marka bezwzględnie o bardzo silnej pozycji na rynku uzyskanej właśnie dzięki świetnej jakości produktów oraz usługom serwisowym. Aby zapoznać się z bardzo bogatą ofertą PURMO warto odwiedzić stronę internetową gdzie można zapoznać się ze specyfikacją techniczną urządzeń. Grzejniki dekoracyjne tej firmy dzięki swojej minimalistycznej estetyce są produktami nadającymi się do montażu w każdym wnętrzu.