Czy warto poderwać kobietę zajętą?

Czy warto poderwać kobietę zajętą?

Naturalną rzeczą jest to, że ludzie łączą się w pary. Każda osoba ma w sobie to coś, co przyciąga drugą osobę. Nie każdego można zmusić do miłości. Analizując własne doświadczenie oparte na faktach wiem, że niełatwo jest zdobyć każdego. Nie można zrobić nic na siłę szczególnie, gdy druga osoba tego nie chce, bądź już jest w związku. Dzisiejszy temat ma za zadanie ustalić, czy warto jest angażować się uczuciowo i emocjonalnie w zdobywanie kobiety która jest zajęta.

Nie łatwo poderwać kobietę w związku

podrywanieJest to temat który przez wielu został analizowany. Przede wszystkim zainteresowane osoby były w takich sytuacjach. Wielu ludzi było zainteresowanych osobą zajętą. Nie z góry jest to skazane na niepowodzenie, ale nie łatwo wychodzi taki podryw. Najgorsza sytuacja jest wtedy, kiedy kobieta jest w związku małżeńskim. Wówczas potencjalnie sytuacja wydaje się być góry przegrana, jednak nie do końca tak się dzieje w praktyce. Choć wiadomo, że nie łatwo jest być kochankiem osoby, która ma męża. Szanse na związek są marne a podrywanie takiej kobiety wiąże się z konsekwencjami. Czy warto podrywać osobę, która jest już w jakimkolwiek związku partnerskim? Trzeba być przede wszystkim świadomym tego, że można nabawić się nie lada kłopotów. To również ryzyko obciążenia psychiki. A co jeśli uczucia są tak silne, że nie jesteśmy w stanie się powstrzymać przed podrywaniem? Warto wtedy obserwować drugą stronę i zobaczyć, czy kobieta faktycznie jest zaangażowana uczuciowo w naszą relację. Rzadko tak jest, ale jeśli dziewczyna faktycznie jest zakochana, to bądźmy przekonani o tym, że masz podryw wpłynął emocjonalnie na to co kobieta obecnie czuje, Bardzo często jest tak, że wszelkiego rodzaju podrywom ulegają kobiety, które są zaniedbywane w związkach. Potrzebują one akceptacji, czułości oraz zaangażowania ze strony mężczyzny. Jeżeli aktualny mężczyzna tego nie daje, wówczas szukają sobie po prostu kochanka. Dzieje się tak bardziej lub mniej świadomie. W końcu nikt nie chce być samotny. Czy warto podrywać taką kobietę? Kto wie, być może mąż widząc to, że jest podrywana przez innego faceta zacznie sam ją podrywać i wzbudzi w niej dawne uczucia. Warto o tym pamiętać.

Nikt z nas nie chce cierpieć przez miłość. Mając na uwadze powyższe kwestie, warto jest zastanowić się nad tym czy opłaca nam się angażować emocjonalnie w związek, który może nie mieć żadnej przyszłości. Oczywiście znane są przypadki, kiedy podrywanie kobiety zajętej było skuteczne i skończyło się wieloletnim związkiem aż po grób, jednak należy to do rzadkości. Wszystko zależy od uczuć i zaangażowania obu stron.