Co będzie najlepszą reklamą dla firmy?

Co będzie najlepszą reklamą dla firmy?

Akcesoria kawowe firm są coraz popularniejszym sposobem reklamy działalności wszelkiego typu. Bez względu na branżę, właściciele biznesów decydują się właśnie na tę metodę promowania. Przede wszystkim dlatego, że zastawa kuchenna jest wykorzystywana często i przez wiele osób. Może stanowić zarówno wyposażenie kuchni w firmie, jak i stać się gadżetem rozdawanym na spotkaniach.

Firmowe logo na filiżankach

estetyczne filiżanki z logo firmyPiękna porcelanowa lub wysokiej klasy ceramiczna zastawa to najbardziej elegancka forma przywitania gości w ramach ważnych spotkań, wizyt na szczeblu czy zjazdów branżowych. Oprócz tego, że umieszcza się w niej pyszny gorący napój dostosowany do preferencji gościa, to może stanowić ładny dodatek do wyposażenia wnętrza. Warto wykorzystać ten sposób na reklamę własnego biznesu. Jeśli nie mamy pomysłu na jego ciekawą reklamę, to doskonałym sposobem promowania naszych usług będą estetyczne filiżanki z logo firmy. Kawę lub herbatę pija każdy. Zawsze można podać w nich również gorącą czekoladę. Do filiżanek dołączone są eleganckie spodeczki, które w zestawie tworzą efektowny dodatek do stołowej zastawy. Tego typu komplety możemy umieścić zarówno na stanie wyposażenia firmowej kuchni i będą mogli z nich korzystać wszyscy pracownicy. Możemy też wręczać komplet jako nagrodę lub upominek – zarówno dla pracowników, jak i kontrahentów zawierających z nami stosunki biznesowe. Jest to świetny sposób, by przyciągnąć wzrok do naszej nazwy, logo, a także oferowanych usług. Filiżanki występują w wielu wariantach pojemnościowych, wizualnych, a także kolorystycznych. Warto zamówić takie, które oddadzą charakter naszej działalności i dopasują się do jej wizerunku. Istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na projekt, który zapewni unikatowy charakter ceramice. Spośród wielu dostępnych rodzajów zastawy warto wybrać klasyczny model filiżanek i spodeczków, które pomieszczą zarówno kawę, jak i herbatę, a do tego spodeczek, na którym będzie można podać ciastko lub cukierka. Zestawy filiżanek będziemy mogli podarować również swoim pracownikom jako dodatki do paczek świątecznych lub nagroda w comiesięcznym konkursie. Taki elegancki gadżet na pewno zmotywuje zespół do lepszej pracy.

Warto zwrócić uwagę, by logo było na tyle widoczne, by z całego wyglądu zestawu potencjalni klienci zauważyli przede wszystkim nazwę firmy i skojarzyli ją z oferowanymi usługami. Być może pijąc później pyszny gorący napój z naszych unikatowych filiżanek, skojarzą uprzejmość, którą, wykazaliśmy się, obdarowując ich takim praktycznym i estetycznym gadżetem reklamowym.