Chciałam kupić narożnik tapicerowany

Chciałam kupić narożnik tapicerowany

Mieszkaliśmy z mężem w małym mieszkanku. Nasza sypialnia była jednocześnie połączona z salonem i była traktowana jak pokój dzienny. Ostatnio myśleliśmy nad zmianą łóżka. Do tej pory mieliśmy typowe łóżko małżeńskie bez pojemnika na pościel i w ciągu dnia wyglądało to dosyć nieestetycznie, gdy pościel tak leżała na wierzchu. Postanowiliśmy, że kupimy narożnik, który w ciągu dnia będzie można składać i robić z niego sofę dla gości, a na noc będzie służył nam jako łóżko do spania. Musieliśmy tylko znaleźć odpowiedni mebel.

Kupiliśmy narożnik tapicerowany od producenta

narożniki tapicerowane producentZgodnie stwierdziliśmy z mężem, że najlepiej będzie kupić meble prosto od producenta. Pośrednicy w postaci sklepów i hurtowni tylko narzucają swoje marże i przez to cena produktów jest wyższa. Zależało nam na czymś trwałym i wytrzymałym. Poszukiwanie odpowiedniego mebla rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: narożniki tapicerowane producent i zaczęliśmy przeglądać oferty. Znaleźliśmy szybko producenta, który miał dobre opinie klientów i stosunkowo niskie ceny w odniesieniu do jakości. Zaczęliśmy przeglądać ofertę tego producenta. Ostatecznie zdecydowaliśmy na narożnik bardzo wysokiej jakości. Obicie było wykonane z tapicerki wysokiej jakości. Jej materiał był plamoodporny i łatwy w utrzymaniu czystości. Był bardzo miękki i delikatny. Miał gustownie obszyte szwy na brzegach dzięki czemu wyglądał na elegancki i dopracowany w każdym możliwym elemencie. Reszta narożnika wykonana była z płyty wiórowej oraz drewna. Zapewniało to dużą stabilność. Miejsce spania wyłożone było dodatkowo miękką pianką poliuretanową oraz sprężynami wysokiej jakości, które zapewniały dopasowanie się łóżka pod użytkownika. Wybraliśmy narożnik, który miał bardzo wysokie oparcie, oraz podłokietniki, które po rozłożeniu można było traktować jako zagłówek łóżka. Zapłaciliśmy za mebel i już kilka dni później został nam on dostarczony. Już po kilku dniach użytkowania byliśmy z niego bardzo zadowoleni.

Zakupiony przez nas narożnik tapicerowany był bardzo wygodny i praktyczny. Był wyposażony w specjalny system ułatwiający składania i rozkładanie. Dzięki czemu jego rozkładanie było możliwe za pomocą jednego, lekkiego ruchu ręki. W środku miał wygodną skrzynię na pościel, dzięki czemu zyskaliśmy dodatkowe miejsce do przechowywania kołder i poduszki i nie musiały one leżeć przez cały dzień na łóżku. Do kompletu dołączone były jeszcze ozdobne poduszki na łóżko, co dodawało elegancji i klasy całemu meblowi. Dodatkowo kupując go u producenta, sporo zaoszczędziliśmy.