Architekt wnętrz z polecenia

Architekt wnętrz z polecenia

Łódź jest moim miastem rodzinnym, dlatego po ukończeniu studiów, które robiłam w zupełnie innym mieście, postanowiłam wrócić do Łodzi i tutaj ułożyć sobie życie. Jestem już po ślubie, więc postanowiliśmy kupić z mężem duże mieszkanie w Łodzi, takie, żeby można w nim było wychować dzieci. Kiedy szukaliśmy ciekawy nieruchomości okazało się, że w Łodzi jest sporo pięknych mieszkań, położonych w bardzo atrakcyjnych dzielnicach. Udało nam się znaleźć piękne mieszkanie w surowym stanie, które musieliśmy jeszcze tylko urządzić.

Profesjonalna pomoc w projektowaniu wnętrz

dobry architekt wnętrz z łodziZakup mieszkania jest zawsze dużym wydarzeniem, szczególnie wtedy, kiedy kupujemy je po raz pierwszy. Tak było właśnie w przypadku moim i męża. Zakup mieszkania wywołał w nas mnóstwo pozytywnych emocji. Kupione przez nas mieszkanie mieści się w urokliwej, spokojnej dzielnicy Łodzi. Z racji tego, że otrzymaliśmy mieszkanie w stanie surowym, trzeba je było jakoś urządzić. Ze względu na to, że nie mieliśmy czasu i głowy do tego, żeby planować wygląd mieszkania, postanowiliśmy zatrudnić do pomocy specjalistę. Z pomocą przyszedł nam dobry architekt wnętrz z łodzi, którego poleciła nam nasza znajoma. Taki architekt wnętrz pomaga rozplanować całą przestrzeń wewnątrz mieszkania, począwszy od rozlokowania poszczególnych pomieszczeń, aż po udekorowanie wnętrz. Mieliśmy z tym poleconym projektantem kilka spotkań, podczas których przedstawiliśmy mu naszą wizję. Architekt stworzył dla nas kilka projektów, wraz z modelami 3d oraz wizualizacjami. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak mniej więcej będzie wyglądał w rzeczywistości nasz pomysł. Ze względu na brak czasu, zdelegowaliśmy projektantowi zakup większości mebli, które wcześniej razem wybraliśmy. Część mebli będzie jednak wykonana na zamówienie u znajomego stolarza. Kiedy szukaliśmy architekta wnętrz, który miał dla nas wykonać projekt mieszkania, dowiedzieliśmy się, że w Łodzi funkcjonuje całe mnóstwo biur projektowych i wszystkie mają bardzo dużo klientów. Coraz więcej osób może sobie pozwolić na wynajęcie profesjonalistów.

Niedawno kupiliśmy z mężem pierwsze w życiu mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w Łodzi zostało nabyte w stanie surowym. Dlatego musieliśmy je urządzić w jakiś atrakcyjny sposób. Ze względu na to, że jesteśmy dość mocno zabiegani, postanowiliśmy zatrudnić projektanta wnętrz. Udało nam się znaleźć dobrego architekta, który stworzył dla nas wymarzoną przez nas przestrzeń. Wykupiliśmy kompleksowe doradztwo, łącznie z usługami dekoratorskimi.