Apartament bardzo nam się podoba

Apartament bardzo nam się podoba

Postanowiłam z mężem zainwestować w nieruchomości. Mamy sporo odłożonej gotówki. Dobrze nam się powodzi. Pracujemy w dobrych firmach na wysokich stanowiskach i dobrze zarabiamy. Oczywiście przez to mamy mało czasu dla dzieci ale na szczęście pomagają nam dziadkowie. Nasi rodzice są wspaniali. Zawsze możemy na nich liczyć. Mieszkamy w Warszawie ale uwielbiamy nasze Polskie morze. Namówiłam męża żebyśmy pomyśleli o jakiejś nieruchomości nad morzem. Nasi rodzice często wyjeżdżali nam morze my też staraliśmy się wyjeżdżać i zawsze musieliśmy szukać jakiegoś mieszkanka, hotelu czy pensjonatu.

Zakupiony apartament był idealny

apartamentowce - gdyniaStwierdziłam, że skoro nas stać to czemu by nie kupić czegoś swojego. Żebyśmy byli niezależni i nie martwili się czy znajdziemy jakiś nocleg czy nie. Mąż zgodził się i od razu zabrał się za poszukiwania. Uwielbiałam jego podejście. Był bardzo solidny w każdej sprawie i jak już sobie coś postanowił to tak długo działał aż osiągnął swój cel. Musze przyznać, że pokazywał mi kilka propozycji i od razu spodobała mi się jedna opcja. Na szczęście mamy taki sam gust i zdecydowaliśmy się pojechać do Gdyni żeby obejrzeć pewien apartamentowiec. Był zbudowany trzy lata temu. Urządzony w naszym stylu. W apartamentowcu znajdowały się trzy pokoje i duży salon z kuchnią. Wszystko było nowe i bardzo dobrej jakości. Osoba, która do tej pory mieszkała w nim zakupiła nową nieruchomość za miastem i nie chciała bawić się w wynajem. Cena była przystępna biorąc p od uwagę lokalizację i wystrój. Wszystkie sprzęty i meble zostawały w mieszkaniu więc nie musieliśmy się o nic martwić. Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy i od razu wpłaciliśmy zaliczkę. Apartamentowce – gdynia były w różnych lokalizacjach i cenach. Nam się udało. Nasz apartamentowiec miał widok na morze i był oddalony od zgiełku ulicy, samochodów. Parking znajdował się pod ziemią a apartamentowiec był ogrodzony.

Nie każdy mógł do niego wejść. To była dla nas gwarancja bezpieczeństwa. Koło apartamentowca był także plac zabaw. Wiedzieliśmy, że nasze dzieciaki będą chętnie z niego korzystać. Dużo mieszkań było wynajmowanych ale podobno było spokojnie. Zależało nam na spokoju. W budynku były dwie windy. Nasze mieszkanie było na szóstym piętrze. Dzięki temu mieliśmy piękne widoki. Naszym dzieciakom i rodzicom apartament się spodobał. Dostali klucze i mogli korzystać kiedy tylko będą mieli ochotę. Spacery nad morzem są idealnie o każdej porze roku więc warto z nich korzystać tym bardziej, że teraz jest taka możliwość.