Aneks kuchenny zaprojektowany przez architekta wnętrz

Aneks kuchenny zaprojektowany przez architekta wnętrz

Projektowanie wnętrz od zawsze było w zasięgu moich marzeń. Nie chodzi tutaj o to, ażebym sama została projektantką wnętrz, tylko o to, ażeby profesjonalista zajął się moim mieszkaniem i zaproponował ciekawe rozwiązanie, z którego będę zadowolona. Dopiero niedawno mogłam nad tym pomyśleć i przyznam szczerze, nie myślałam że będzie to tak bardzo efektowne!

Jak wygląda aneks zaprojektowany przez profesjonalistę?

profesjonalne projektowanie wnętrz - łódźPosiadam małe mieszkanko w Łodzi. Przeprowadziłam się tutaj rok temu i dopiero teraz, po roku pracy mogłam sobie pozwolić na skorzystanie z usługi projektanta wnętrz. Przed projektowaniem mój aneks kuchenny był w stanie dramatycznym, jednakże to, co jest teraz przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Przechodząc do konkretów, profesjonalne projektowanie wnętrz – Łódź odbyło się w czerwcu. Wynajęłam projektanta, który dokładnie przeanalizował pod względem technicznym wnętrz, które chciałam wyremontować. Już od samego początku uznał, że najlepiej jest zainwestować w jasne, stonowane kolory, ponieważ metraż mieszkania nie jest duży, z kolei jasny kolor optycznie powiększy pomieszczenie. Po rozmowie z projektantem pozwoliłam mu zadziałać względem doboru materiałów wykończeniowych oraz budowlanych. Wszystko miało być w kolorze białym. Po około dwóch tygodniach, całość prac została zakończona. Jak teraz wygląda mój aneks kuchenny? otóż jest on bardzo dobrze oświetlony. Meble kuchenne mają białe skrzydła i są w nie wbudowane poszczególne urządzenia. Są to meble na wymiar pokryte lakierem. Powyżej nich znajdują się halogeny. Blat kuchenny również jest w kolorze białym, z kolei salon w aneksie posiada ściany w kolorze jasnoszarym. Zainwestowałam w biały komplet wypoczynkowy i czarno-białe dodatki. Jest teraz dużo lamp i fototapety na ścianach. najbardziej podobają mi się meble, czyli stół i krzesła, które są także w kolorze białym. Kupiłam do nich obrus w czarną kratę. Całość wygląda doskonale, co potwierdzam nie tylko ja i mój projektant wnętrz, ale i osoby, które do mnie przychodzą w gościnę.

Jestem bardzo zadowolona z tego, że odważyłam się zainwestować w usługi projektowania wnętrz. Zawsze chciałam to zrobić i nie żałuję. Nie były to pieniądze wylane w błoto, ponieważ teraz przychodząc z pracy do domu żyję w pomieszczeniu z dobrą aurą. Wnętrze ma znaczenie jeśli chodzi o odpoczynek i w związku z tym wiem o tym, że w przyszłym roku ponownie skorzystam z usług mojego projektanta wnętrz i pozwolę sobie zaprojektować moją sypialnię. Chcę by była bardzo nowoczesna i słoneczna.